Manicure hybrydowy, ze względu na swoje właściwości w zakresie wytrzymałości na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, cieszy się bardzo dużą i stale rosnącą popularnością wśród klientek. W dużej mierze do zainteresowania tzw. hybrydami przyczyniają się korzystnie akcesoria, które dają stylistom paznokci coraz więcej możliwości w zakresie realizowania usług na paznokciach różnego typu w taki sposób, by klientki były zadowolone z efektu końcowego.

Popularna baza do lakierów

semilac baza do lakierów hybrydowych extend baseJednym z podstawowych produktów, obok lakierów hybrydowych, bez których niemożliwe byłoby realizowanie manicure hybrydowego, na pewno jest baza pod lakier. Na polskim rynku znajdziemy przynajmniej kilku producentów, którzy dostarczają nam wysokiej jakości produkty, doskonale sprawdzające się podczas wykonywania manicure hybrydowego. Oczywiście, w ofercie znajdziemy też bazy pod lakiery. Jedną z firm, która cieszy się dużym uznaniem u specjalistów, jest firma Semilac. Produkowana przez Semilac baza do lakierów hybrydowych Extend Base charakteryzuje się dużą efektywnością i pozwala nam stworzyć manicure cechujący się wysoką odpornością na odpryski i uszkodzenia. Rzecz jasna, dla pożądanego efektu powinniśmy korzystać z odpowiedniej jakości lakierów hybrydowych i topów, a także posiadać funkcjonalne lampy UV. Bazy realizowane przez firmę Semilac są również odpowiednio bezpieczne, co sprawia, że nie musimy martwić się o komfort naszych klientek.

Kiedy zależy nam na możliwie jak najlepszym i najtrwalszym efekcie końcowym, ważnym elementem realizacji stylizacji będzie właściwe przygotowanie płytki paznokcia, a także nałożenie odpowiedniej ilości bazy. Preparatu nie powinno być zbyt dużo na paznokciu, ale również za mała ilość będzie powodowała dużą nietrwałość całej stylizacji, konieczne jest więc zadbanie o idealne zrównoważenie ilości bazy na płytce.

O Autorze: Nikola Duda