Żyjemy w świecie, który jest bardzo mocno skomplikowany. Ludzie są przeciążeni obowiązkami, pracą, zadaniami, które musimy wykonać. Do tego dochodzą jeszcze zadania związane ze sprawami osobistymi i rodzinnymi. Niestety nie każdy radzi sobie z natłokiem tych wszystkich spraw. Połączenie pracy zawodowej, obowiązków i spraw rodzinnych i prywatnych jest nie lada sztuką.

Asystent, który pomoże nam „we wszystkim”

doświadczony asystent osobisty conciergeSprawa jest o tyle utrudniona w sytuacji, kiedy prowadzimy firmę. Powstaje zatem pytanie, czy istnieje jakiś sposób, aby te wszystkie sprawy uporządkować i cieszyć się jednocześnie odrobiną prywatności i wolnego czasu? Na szczęście tak. Jeżeli czujesz się przytłoczony wszystkimi zobowiązaniami, to zdecydowanie jest Ci potrzebny doświadczony asystent osobisty concierge, kim jest taka osoba? Najprościej wyjaśniając jest to prywatny asystent, który może pomóc nam w bardzo szerokim spectrum spraw. Jakiego typu? Jak wygląda zakres jego obowiązków? Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko jest uwarunkowane od indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Wszystko jest uwarunkowane przede wszystkim od zapotrzebowania konkretnej osoby. Jednak zakres tych usług może opierać się nawet o rzeczy codziennego typu. Między innymi takie jak pranie, sprzątanie, wyprowadzanie zwierzęcia na spacer czy na przykład odebranie dziecka z przedszkola. Wielu asystentów oferuje także swoim pracodawcom tłumaczenia z zakresu różnych języków. Jak widać zakres usług jest tutaj bardzo szeroki indywidualny. Asystent może być zdalny albo stacjonarny. Dość często zdarzają się sytuacje, że asystent pracuje w dwóch wymiarach, czyli zdalnie i w czasie rzeczywistym. Jest to bardzo dobra opcja dla zabieganych i nie mogących pogodzić wielu obowiązków jednocześnie.

Taki rodzaj asystenta może być pomocny, także w tym, aby zarezerwować na przykład miejsce w restauracji czy na przykład zorganizować nam lot. Niektórzy asystenci oferują swoim pracodawcą także opiekę nad dzieckiem w poszczególnych terminach. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie takich osób to jest to bardzo mocno zróżnicowane. Standardowa godzina pracy asystenta tego typu wynosi około 60 zł. Zatem jak widać nie jest to bardzo duży wydatek. Usługa tego typu jest dostępna dla bardzo szerokiego grona ludzi.

O Autorze: dawidb