Moja babcia jakiś czas temu miała poważne problemy z nogami. Długo leżała w szpitalu i korzystała z rehabilitacji. Jej nogi od jakiegoś czasu odmawiały jej posłuszeństwa i pani doktor poleciła zakup odpowiedniego wózka inwalidzkiego. Babcia zawsze była aktywną kobietą dlatego zdecydowaliśmy się na zakup wózka elektrycznego.

Zamówiliśmy wózek dla babci

wózki inwalidzkie elektryczne ze sklepu onlinePani w sklepie, w którym zdecydowaliśmy się na zakup wózka poleciła nam bardzo dobra firmę. Producent produkował wózki elektryczne od wielu lat. Spełniał wszystkie wymogi i jego wózki były chętnie polecane przez różnych specjalistów. Pani powiedziała, że możemy wózek zamówić w internecie i wówczas zapłacimy mniejszą cenę lub zakupić go bezpośrednio w sklepie stacjonarnym bo akurat miała go na stanie. Cena w sklepie stacjonarnym była sporo wyższa niż w przypadku zakupienia go w internecie. Zdecydowaliśmy się na zamówienie przez internet. Wózki inwalidzkie elektryczne ze sklepu online były takiej samej jakości. Cena była niższa bo odchodziły koszty prowadzenia sklepu. Wózek elektryczny zamówiliśmy bezpośrednio na adres babci. Byłam z mamą w tym czasie kiedy przyjechał kurier. Wózek był złożony. Wystarczyło go rozłożyć i babcia mogła już z niego korzystać. Na początku nie potrafiła nim kierować ale szybko nabrała wprawy i bardzo dobrze sobie na nim radziła. Oczywiście wolała poruszać się na własnych nogach ale pogodziła się już z tym faktem, że to nie będzie już do końca możliwe. Ciesze się, że babcia się nie poddała i nie straciła pozytywnego nastawienia.

Od mojej babci każdy mógłby się uczyć jak powinno się podchodzić do takich rzeczy. Nie wolno się załamywać i poddawać. Wózek elektryczny to nie koniec świata. Dzięki niemu starsze osoby mogą nadal się realizować i korzystać z życia. 

O Autorze: Henryk Rybka