biuro architektoniczne

Cześć, w końcu udało mi się załatwić coś w związku z tym stażem wakacyjnym. Oczywiście nie obeszło się bez znajomości rodziców, ale koniec końców jestem zadowolony.

Architektoniczne biuro było świetnym miejscem nauki

biuro architektoniczneZarobię troszkę w to lato, nabiorę doświadczenia, a co najważniejsze w końcu porządnie pozwiedzam Wrocław. Co prawda skończyłem dopiero drugą klasę liceum, ale od dawna wiem, co chciałbym w życiu robić. Odkąd pamiętam zawsze kręciło mnie projektowanie biurowców. No i udało się, staż odbędę u kolegi mojego taty, który ma właśnie własne biuro projektów. Oczywiście nie oczekuję od razu, że będę zgłębiał tam min. projekty hoteli, prawdopodobnie na początku będę parzył kawę i latał na pocztę w te i z powrotem, ale mimo wszystko cieszę się. Zależy mi na tym, żeby podpatrzeć jak działa takie prawdziwe tanie biuro architektoniczne z Wrocławia. Przynajmniej przekonam się na sto procent, czy rzeczywiście to wszystko mnie kręci! Kurczę nie wiem, czemu akurat ten temat tak bardzo mnie interesuje. Rodzice są prawnikami, a ja od dziecka nie rozstawałem się z kartką papieru i ołówkiem, zawsze coś rysowałem, wymyślałem. Z plastyki miałem same szóstki. Rodzice myśleli, że pójdę w ich ślady, ale kiedy w końcu zrozumieli, że to architektura jest moją prawdziwą pasją, bardzo zaczęli mnie wspierać, zapisali mnie na lekcje rysunku no i załatwili ten staż. Bardzo się cieszę, że otrzymuję od nich takie wsparcie. Mam nadzieję, że w przyszłości, kiedy już otworzę własne biuro projektowe, będą ze mnie bardzo dumni. Za chwile kończy się rok szkolny i wyruszam podbijać Wrocław.

Trzymajcie za mnie mocno kciuki i nie bójcie się nie zapomnę o was, będę wam pisał o wszystkim, co mnie spotka. Na dzisiaj to tyle. Trzymajcie się dzielnie i piszcie, jakie Wy macie plany na wakacje. Pozdrawiam serdecznie, cześć!

O Autorze: Edward Mokry