rozwiązania mobilne dla firm

Mój brat niedawno znalazł pracę, która bardzo mu się podoba. Mieliśmy się spotkać w najbliższy weekend, ażeby o wszystkim mi opowiedział. Brat studiował informatykę i byłam bardzo ciekawa co teraz robi.

Rozwiązania mobilne i specjalne programy

rozwiązania mobilne dla firmNie chciał mi nic zdradzić na ten temat, ponieważ o wszystkim miał opowiedzieć podczas spotkania. W sobotę z samego rana pojechałam do niego. Mieszka w innym mieście i spotykamy się co tydzień, żeby podtrzymać relacje. Kiedy do niego przyjechałam to zrobił pyszną kawę i od razu zaczęliśmy rozmawiać o jego pracy. Brat wykonuje aplikacje mobilne dla firm i ma całkowicie samodzielne stanowisko. Opowiadał mi dokładnie na czym polegają solidnie wykonane rozwiązania mobilne dla firm oraz pokazał specjalny program, którym wykonuje właśnie projektowanie aplikacji mobilnych. Brat był szalenie zafascynowany swoją nową pracą i bardzo dużo mi o niej opowiadał. Powiedział, że tworzenie aplikacji na androida sprawia mu mnóstwo frajdy i cieszy się, że ta firma go zatrudniła. Brat w zasadzie to nie miał doświadczenia zawodowego, ale jest on osobą bardzo kreatywną co ma zdecydowanie pozytywny wpływ na jego karierę zawodową. Brat pokazał mi ze szczegółami jak wykonuje projektowanie aplikacji mobilnych i jak je testuje. Zawsze testuje wszystkie rozwiązania mobilne dla firm, zanim przedstawi je prezesowi. Chce mieć pewność, że wszystkie aplikacje mobilne dla firm, które wykonał działają bezbłędnie. Dzięki temu nie musi nanosić żadnych poprawek. Brat w poniedziałek ma dzień wolny, bo musi załatwić jeszcze kilka spraw prywatnych i zaoferował, że mogę u niego zostać dłużej.

Pokaże mi swoje najnowsze aplikacje mobilne dla firm, które właśnie robi i będę mogła je przetestować. Powiedział, że chętnie pozna moją opinię na ich temat. Dobrze, że brat jest szczęśliwy.

O Autorze: Krzysztof Sikor