Po długim dość przestoju w firmie w końcu odezwał się do mnie jakiś klient. Chciał on wybudować dom na wsi i zgłosił się w tym właśnie do mnie. Ucieszyłem się, ponieważ potrzebowałem dodatkowego zajęcia no i oczywiście pieniędzy, które chciałem zarobić.

Budowa całorocznego domu została wykonana w terminie

budowa domów z bali całorocznychMoją specjalizacją od niedawna jest budowa domów z bali całorocznych i dzięki temu odezwał się do mnie kent. Ludzie coraz częściej wybierają właśnie takie domy i dlatego postanowiłem zdobyć doświadczenie w zakresie ich budowy. Przekonałem się osobiście, że budowa domów z bali całorocznych nie jest wcale taka skomplikowana i z łatwością wprowadziłem tę ofertę. Moi pracownicy również się na tym znają to wszyscy razem poradzimy sobie bez problemu. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że budowa domów z bali całorocznych odbywa się duży szybciej i dzięki temu można takich domów postawić o wiele więcej. Jeszcze jak pogoda dopisuje to już w ogóle jest idealnie. Klient przystał na moją ofertę i mogliśmy zabrać się do pracy. Nie planowałem angażować wszystkich pracowników, ponieważ czekałem na kolejne zlecenie. Musiałem mieć ekipę w zanadrzu, ażeby klient się nie rozmyślił. Wybrałem kilku chłopaków, którzy pracują bardzo szybko i wiedziałem, że jak skończymy szybciej to na pewno pomożemy reszcie przy kolejnym projekcie. Na plac budowy pojechaliśmy z całym sprzętem. Zakupiłem w hurtowni wszystko co niezbędne i dzięki temu od razu mogliśmy zabrać się do pracy. Teraz to będę mógł się wykazać swoją wiedzą.

Na tego typu domy coraz częściej dostaję zamówienia i końcu coś u mnie ruszyło. Znowu zarabiam duże pieniądze i jestem zadowolony. Żona pyta mnie coraz częściej czy i dla nas wybudowałbym taki dom. W sumie to całkiem niezły pomysł.

O Autorze: Maria Jędrzejczyk