Jeszcze do niedawna, catering był głównie kojarzony ze szwedzkim stołem, na którym można było znaleźć przeróżne przekąski w postaci słodkiej lub słonej. Obecnie jego zakres się poszerzył i znajdziemy nawet dania dietetyczne.

Czym się wyróżniają cateringi dietetyczne?

Catering dietetyczny WarszawaImprezy firmowe były od zawsze organizowane w dużych przedsiębiorstwach, czy korporacjach, które zatrudniały dziesiątki, a nawet tysiące pracowników. Taka okazja musi być obłożona specjalnie przygotowanym poczęstunkiem lub nawet pełnymi daniami. Zamawiając catering na taką okazję, można wybrać konkretne dania, ich ilość, a nawet określić wartość kaloryczną jaką mają mieć. Jeżeli interesuje nas catering dietetyczny Warszawa jest miastem, w którym działają firmy oferujące takie dania. Zamiast ciężkich i słodkich potraw, w cateringu znajdują się świeże owoce, naturalnie przygotowane słodycze ze zdrowych produktów czy lekkie przekąski. jest to catering, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu, ponieważ pomimo obniżonej wartości kalorycznej, jest bardzo smaczny. W jego zakresie znajdują się także pełne dania obiadowe, które można spożywać na uroczystościach rodzinnych. Firmy cateringowe obsługują klientów biznesowych, ale również indywidualnych. Wiele z nich oferuje nawet konkretne diety z dowozem do domu. W Warszawie bardzo dużo osób korzysta z takiej formy żywienia się, ponieważ nie muszą się martwić liczeniem kalorii, gdyż robią to za nich specjaliści od dietetyki. Przygotowaniem potraw zajmują się natomiast doświadczeni kucharze.

Bycie na diecie wcale nie oznacza jedzenia sałaty, lodów i picia wody, bo catering dietetyczny umożliwia każdemu z nas spożywanie każdego dnia pysznych dań bez wyrzutów sumienia. W jego składzie znajdują się trzy główne dania i dwie przekąski.

 

O Autorze: Maria Jędrzejczyk