Co roku przed świętami Bożego Narodzenia borykam się z problemami finansowymi. Rodzina jest duża, chciałabym każdemu sprawić jakiś naprawdę fajny prezent, urządzić wystawną kolację wigilijna. Chciałabym, żeby w naszym domu niczego nie brakowało podczas świat. Z tego względu zdarza mi się brać przed świętami niewielkie pożyczki. W tym roku chciałabym tego uniknąć, pożyczki później trudno się spłaca.

Sprzedaż choinek na święta

choinki sprzedaż hurtowaDlatego postanowiłam dorobić sobie przed świętami. Długo myślałam, czym mogłabym się zająć, aby zdobyć dodatkowe pieniądze. W końcu wymyśliłam. Będę sprzedawać choinki. W końcu przed świętami jest na nie duży popyt. Ludzie nie wyobrażają sobie świąt bez pięknie ozdobionej choinki i leżących pod nią prezentów. W gazecie znalazłam ogłoszenie o treści: „choinki sprzedaż hurtowa” i postanowiłam zaryzykować. Za odłożone pieniądze kupiłam minimalną możliwą ilość choinek, zapłaciłam dzierżawę za miejsce do ich sprzedaży i ruszyłam do dzieła. Okazało się, że dla chcącego nić trudnego – udało mi się sprzedać wszystkie choinki, bardzo dobrze na tym zarobiłam. Dzięki temu mam dodatkowe pieniądze, tak bardzo potrzebne zawsze przed świętami. Planuję część z zarobionych pieniędzy, aby odłożyć na zakup choinek w przyszłym roku, być może uda mi się zakupić ich więcej i rozkręcić biznes? W końcu każdy marzy o zapachu choinki w domu w czasie świąt Bożego Narodzenia. Choinki do był chyba najlepszy pomysł na biznes.

Sprzedaż choinek przed Bożym Narodzeniem to dobry pomysł, ponieważ jest na nie duży popyt. Nie ma problemu ze zdobyciem towaru, gdyż bez problemu można znaleźć w gazecie lub internecie wielu producentów oferujących różnego rodzaju choinki, w doniczkach, cięte z korzeniami, a także w wielu różnych gatunkach.

O Autorze: Henryk Rybka