medycyna estetyczna

Ćwiczenia fizyczne są bardzo ważnym elementem naszego życia. Działają dużo lepiej niż popularny botoks, czy innego rodzaju medycyna estetyczna. Ćwiczenia nie tylko ujędrniają nasze ciało, ale i poprawiają nasze samopoczucie. Oczywiście najpierw trzeba włożyć w nie sporo wysiłku.

Medycyna estetyczna a może sport?

medycyna estetycznaPrzy pierwszych ćwiczenia będzie nas brzuch bolał jak po badaniu usg. Gdy czujemy nieprzyjemny nacisk urządzenia od tego badania, możemy pomyśleć sobie o bolesnych zakwasach na żebrach. W większych miastach jak Bydgoszcz czy Warszawa, mamy dużo miejsc rekreacyjnych. Możemy tam latem wykonywać podstawowe ćwiczenia fizyczne. Większość z nas jednak woli ćwiczyć w domu. Nie lubimy wystawiać się na ocenę innym. Dlatego na siłownię zbyt często po prostu wstydzimy się zapisać. Tak samo jest z jogą czy jakimiś sportami walki. Jednak ćwiczenia powinny być jednym z nieodłącznym elementów naszego tygodnia. Dają one nam bowiem lepsze samopoczucie. Na początku oczywiście jest ciężko. Nie jesteśmy w stanie wykonać całego treningu, pot kapie nam po czole a efektów nie widać. Efekty bowiem przychodzą dużo później, nie tak jak nas zapewniają w internecie , że po trzech tygodniach. Jednak ja nie znalazłam jeszcze lepszego leku na smutek, złamane serce czy oblany egzamin, niż ćwiczenia. Dają one mi mnóstwo szczęścia.

Wykonując trening nie myślę o trudach dnia codziennego. Staram się po prostu wkładać serce w to co robię. Jeśli więc ktoś ma problemy z odnalezieniem szczęścia w życiu, ćwiczenia mogą być dla niego lekarstwem.

Więcej o medycynie estetycznej można znaleźć na stronie kliniki Medevaq z Bydgoszczy, ul. Krupińskiego 12/9A

O Autorze: Edward Bąk