Pomimo tego, że uwielbiam ubierać się bardzo kobieco ostatnio zauważyłam, że w mojej szafie nie ma praktycznie w ogóle sukienek, które nadawałyby się na jakieś ważniejsze okazje. Postanowiłam to czym prędzej zmienić zwłaszcza, że zbliżał się termin ważnej imprezy w firmie mojego męża.

Piękne i kobiece sukienki

długa czarna sukienkaOdkąd mój mąż dostał awans często wychodzi na spotkania firmowe z klientami, ale też ostatnio dostał zaproszenie na pierwszy, duży bankiet firmowy i ja, jako jego żona, miałam mu towarzyszyć. Wtedy też zdałam sobie sprawę z tego, że nie posiadam ani jednej sukienki, która nadawałaby się na tę okazję, a tymczasem impreza miała się odbyć lada moment. Nie miałam czasu, aby jeździć po galeriach handlowych dlatego zdecydowałam się poszukać czegoś online. Internet ma to do siebie, że znajdziemy w nim wszystko to, czego potrzebujemy, a zatem byłam pewna, że szybko uda mi się zakupić odpowiednią kreację. Po zapoznaniu się z ofertą kilku sklepów trafiłam w końcu na stronę polskiego producenta odzieżowego, a tam moim oczom ukazała się przepiękna długa czarna sukienka, która mogła doskonale pasować zarówno do mojej figury, jak i oczywiście do charakteru imprezy. Sukienka była bardzo elegancka, ale jednocześnie nieco zmysłowa. Była to sukienka w stylu maxi z długim rozcięciem oraz dopasowaną i przylegającą do ciała górą. Posiadała także stylowy dekolt łódeczkowy taki, jaki spotykamy w bluzkach hiszpankach. Była zatem idealna na bankiet mojego męża.

Czarne i długie sukienki mają to do siebie, że potrafią być niezwykle uniwersalne. Często takie kreacje nadają się właśnie na bankiety, ale też na inne ważne okazje, które lubimy świętować, jak na przykład sylwester lub chociażby wyjście na randkę. Oczywiście warto mieć w szafie kilka innych sukienek, ale dobrze mieć zawsze taką, która zda swój egzamin zawsze i wszędzie. 

O Autorze: Katarzyna Mikołowska