W dzisiejszych czasach nauka języków obcych to podstawa. Nie tylko dlatego, że staliśmy się członkiem międzynarodowej wspólnoty, ale także dlatego że świat staje się globalną wioską w ogóle. Znajomość więcej niż jednego języka jest cechą pożądaną przy zdobywaniu dobrej pracy, a ponadto przydaje się przy obcowaniu ze światowymi źródłami kultury od podstaw.

Łatwa i przyjemna nauka angielskiego

kurs angielskiego gorzówBez względu na to, czy jesteśmy osobą początkującą czy zaawansowaną w kwestii nauki wybranego języka, warto wciąż rozwijać swoje umiejętności. Wybranie odpowiedniej szkoły językowej to już połowa sukcesu skutecznej nauki. Jeśli poszukiwany jest dobry kurs angielskiego Gorzów ma wiele do zaproponowania. Znajdują się tu dofinansowywane z projektów unijnych szkółki oraz ośrodki językowe, w których nauczymy się nie tylko jak porozumiewać się w danym języku, ale też poznamy historię i kulturę danego obszaru językowego. Gorzowscy native-speakerzy oraz osoby posiadające liczne certyfikaty potwierdzające ich naukowe kwalifikacje potrafią nauczyć języka nawet osobę, która twierdzi na początku kursu, że nie ma ku temu żadnych predyspozycji. Odpowiednia metodyka przedmiotu pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie. Wybrana grupa badawcza potwierdziła skuteczność i zdumiewające rezultaty już po kilku miesiącach szkoleń z gorzowską kadrą naukową. Nauczą oni nas gramatyki nowoczesnymi metodami, z włączeniem techniki wdrażania tekstów kultury, popkultury i zabawy. W centrum szkoleniowym znajdują się nowoczesne certyfikowane sprzęty dofinansowane ze środków unijnych, które zaangażują do nauki języka wszystkie ludzkie zmysły. Na kursy zapisywać można się w wybranych terminach, które na bieżąco są udostępniane na stronach internetowych gorzowskiego centrum nauki. Zajęcia odbywają się w grupach kilku lub kilkunastu osób, z czego każdy z kursantów ma możliwość zapisania się na nie w dni, które nie kolidują mu z codziennymi obowiązkami.

Po ukończeniu szkolenia w Gorzowie przyznawany jest międzynarodowy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności oraz stropień opanowanego poziomu w języku angielskim. Istnieje możliwość podjęcia szkolenia zdalnie, po wcześniejszym wdrożeniu przez pracowników programów komputerowych służących zdobywaniu wiedzy niezbędnej w oswajaniu języka.

O Autorze: Irena Sikor