Niedawno zdałam sobie sprawę z upływającego czasu. Dostałam po prostu zaproszenie na osiemnastkę mojego chrześniaka. Nawet jakoś nie dopuszczałam do siebie tej myśli, że jest on już osobą pełnoletnią. Nie wiem jak to się stało, że ten czas leci tak szybko.

Toruński DJ na osiemnastce

djPrzecież jeszcze doskonale pamiętam gdy był małym chłopcem. A teraz to przecież jest praktycznie mężczyzna. Ta osiemnastka ma odbyć się w Bydgoszczy na sali i ma ją prowadzić dj, który jest podobno bardzo dobry. Ja pamiętam jak sama organizowałam swoją osiemnastkę w Toruniu i wcale nie zdaje mi się żeby było to tak dawno temu.Na moich urodzinach grał dj który prowadził także wesele mojej siostry. W tej kwestii niewiele jak widać się zmieniło bo siostra mówiła mi, że to też będzie taki właśnie dj na wesele i że znalazła go w internecie. Ten dj na wesele prowadzi po prostu różne imprezy. Na tej imprezie będzie naprawdę dużo osób. Będą znajomi mojego chrześniaka i będzie także najbliższa rodzina. Siostra powiedziała mi żebym nastawiła się na to, że będziemy tańczyć i naprawdę dobrze się bawić. Tylko, że ja nie wiem czy będę potrafiła się bawić przy takiej muzyce, którą będzie grał ten dj na wesele, którego wynajęła siostra. Ona jednak powiedziała mi, że muzyka będzie naprawdę różna tak jak na weselach. Ten dj przyjedzie z Torunia i moja siostra tak z nim negocjowała cenę za imprezę, że nie weźmie dodatkowych pieniędzy za dojazd. Moja siostra zawsze była naprawdę dobrą negocjatorką. Zresztą ona jest zamożna osobą i też nie zawsze przecież musi targować się o każdą złotówkę.

No, ale taka już właśnie jest i ja raczej tego nie zmienię. Muszę teraz poważnie zastanowić się nad tym co kupić dla chrześniaka na prezent. Oczywiście dam mu pieniądze ale chciałabym dać mu także coś na pamiątkę.

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o DJ-ach? Zapraszam na stronę: www.djnaimpreze.com

O Autorze: Edward Mokry