Całkiem niedawno wymieniając telefon na nowy popełniłam błąd, który większość z nas niestety wciąż popełnia. Mowa oczywiście o zrezygnowaniu z pokrowca tylko po to, aby nacieszyć się wyglądem nowego telefonu. Tym sposobem dość szybko go uszkodziłam dlatego natychmiast po odebraniu go z naprawy zakupiłam do niego case.

Praktyczne etui na smartphona

etui p30Bardzo długo szykowałam się do kupienia nowego telefonu sprawdzając w internecie recenzje wielu modeli, które przykuły moją uwagę. W końcu zdecydowałam się na flagowca od Huawei ponieważ najbardziej spośród wszystkich przypadł mi do gustu i zwyczajnie skradł moje serce. Telefon oprócz tego, że ma świetny aparat i podzespoły pięknie też się prezentuje dlatego na początku zrezygnowałam z case chcąc się nim nacieszyć. Ten model jest dosyć śliski, więc nic dziwnego, że w dość krótkim czasie upadł mi podczas robienia zdjęć. Musiałam wymienić w nim przednią szybkę co wiązało się z dość sporymi kosztami, jednak do doświadczenie sprawiło, że po powrocie z serwisu od razu zaczęłam szukać etui p30 jest jednym z najpopularniejszych modeli Huawei, więc nie miałam najmniejszego problemu ze znalezieniem pokrowców. Co więcej okazało się, że większość etui jest w naprawdę niskich cenach, a już na pewno w porównaniu do kosztów naprawy telefonu ceny wydają się wręcz groszowe. 

Lubię, jak telefon ładnie się prezentuje dlatego tym bardziej ucieszyłam się, kiedy po założeniu etui mój nowy smartphone zaczął podobać mi się jeszcze bardziej. W dodatku w pokrowcu znacznie pewniej trzyma mi się telefon w dłoni ze względu na materiał z jakiego został wykonany case. Żałuję, że nie zakupiłam pokrowca od razu po zakupie telefonu, ale teraz przynajmniej wiem, że nigdy więcej nie popełnię tego błędu. Już te najtańsze etui potrafią poprawić wygląd naszego telefonu jednocześnie odpowiednio go chroniąc.

O Autorze: Zbigniew Kowal