Uwielbiam nosić oryginalne ubrania, które przyciągają wzrok. Jednocześnie cenię sobie wygodę, ponieważ często w jednym stroju spędzam niemal cały dzień. Mam więc w swojej szafie sporo takich ciuchów, które z powodzeniem mogę nosić przez dłuższy czas i czuć się w nich komfortowo. Niedawno uznałam, że przydałaby mi się nowa sukienka.

Asymetryczna sukienka na różne okazje

długie sukienki asymetryczne - sklep onlineW dobrze dopasowanych ubraniach czuję się rewelacyjnie, dlatego zawsze staram się dobrze przemyśleć zakup. Tym razem na samym początku musiałam się zdecydować na jakąś długość sukienki. Pomyślałam, że najlepiej sprawdzi się jakiś dłuższy model, ponieważ takich mam niewiele w swojej szafie. Przejrzałam więc długie sukienki asymetryczne – sklep online miał ich sporo w swojej ofercie. Bardzo podobają mi się takie niebanalne fasony – elementy o różnej długości od razu przyciągają wzrok. Musiałam jeszcze wybrać kolor. Najczęściej stawiam na coś uniwersalnego, by z łatwością dopasować dodatki. Cenię sobie spójność, ponieważ ma ona wpływ na to, jak odbierany jest dany strój. Chociaż długie sukienki kojarzą się z eleganckim stylem, model ze zwiewnego materiału równie dobrze sprawdzi się do noszenia na co dzień, na przykład do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Wybrałam więc sukienkę w swoim ulubionym kolorze i nie mogłam się doczekać, aż będę ją mogła założyć na jakieś wyjście.

Wybierając ubrania staram się zwracać uwagę na materiały, z jakich są wykonane. Jest to dla mnie ważne szczególnie latem, kiedy człowiek najlepiej czyje się w takich ciuchach, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu nawet podczas upałów można czuć się komfortowo, a dzięki ciekawej sukience jednocześnie wyglądać pięknie. Warto więc przemyśleć wybór fasonu, który robi wrażenie na napotykanych osobach.

O Autorze: Zbigniew Kowal