Z zawodu jestem hydraulikiem. To chyba jakaś rodzinna tradycja. Mój tata też jest hydraulikiem i jego tata czyli mój dziadek, również nim był. Od dwudziestu pięciu lat pracuję w zawodzie. Na co dzień pracuję w swojej firmie, którą odziedziczyłem jeszcze po moim ojcu Grzegorzu. Moja firma zajmuje się zakładaniem instalacji wodnych w dużych korporacjach, małych firmach, jak również w mieszkaniach osób prywatnych. Moja firma korzysta z materiałów najwyższej jakości.

Do czego przeznaczone są lasery fiber?

laser fiberNa początku firma miała tylko dwóch pracowników, mojego dziadka i jego wspólnika, gdy firma została przejęta przez mojego tatę Grzegorza było już ich dziesięciu. Pod moimi skrzydłami firma rozwinęła się znacznie bardziej. Mam pod sobą trzydziestu pracowników i znacznie więcej zleceń. Chcąc, żeby moja firma się rozwijała zakupiłem do niej laser fiber. Urządzenie to przydaje się mi jak i moim pracownikom kiedy trzeba przyciąć metalowe rury.  Odkąd w mojej firmie zaczęliśmy używać laser fiber pracę wykonujemy znacznie szybciej, cięcia stały się bardziej dokładne i precyzyjne. Często zdarzają się sytuację, w których moja firma zostaje wezwana do awarii nawet w nocy. Wtedy najbardziej mi i moim pracownikom przydaje się laser fiber z racji na to, ze jest bardziej dokładny, niż człowiek, a przy tym nie waży dużo. A ze względu na niskie koszty eksploatacji firma nie ponosi zawyżonych rachunków za prąd w związku z jego wykorzystywaniem. Urządzenie to nie tylko doskonale radzi sobie z cięciem rur, ale także sprawdza się również podczas przycinania blach.

To urządzenie polecam każdemu kto prowadzi własną firmę i musi ciąć metalowe przedmioty takie jak na przykład rury. Doskonale sprawdzi się też u osób, które pracują z blachą na przykład podczas zakładania nowego dachu czy podczas budowy metalowego garażu. Polecam go również do prac domowych. Sam jeden egzemplarz mam w prywatnym garażu.

 

O Autorze: Zbigniew Kowal