Katowice to na tyle rozwinięta miejscowość jeśli chodzi o różnorodne atrakcje turystyczne, że z powodzeniem można tam naprawdę dobrze się bawić. Kiedyś wspólnie ze znajomymi wybraliśmy się na wycieczkę do tego miasta, aby zobaczyć, co ciekawego możemy tam znaleźć.

Jak działają fotobudki

fotobudka katowice

Okazało się, że w samym centrum stała dobrze wyposażona fotobudka, która robiła duże wrażenie. Widzieliśmy takie rozwiązania w naszych miastach, jednak fotobudka katowice okazywała się, że była naprawdę dobrze wyposażone, przez co już mieliśmy mnóstwo pomysłów na zdjęcia, które możemy zrobić. Była na tyle duża i solidna, że ze spokojem pomieściła nas wszystkich. Dzięki temu też fotobudka z Katowic zrobiła na nas naprawdę duże wrażenie, a my za to zrobiliśmy sobie mnóstwo zdjęć, które sprawdzały się bardzo dobrze jako pamiątka z wyjazdu. Dodatkowo w tej fotobudce zainstalowany był panel dotykowy z dostępem do internetu, dzięki czemu od razu zrobione zdjęcia mogłem przesłać sobie na skrzynkę pocztową, dzięki czemu nie musiałem czekać na ich wywołanie. A Propos wywołania, to fotobudki również niejako dają taką możliwość. Wystarczy jedynie ustawić, jaki format zdjęcia nas interesuje, a wtedy fotobudka wydrukuje dokładnie takie, jakie nas interesują. Biorąc to wszystko pod uwagę wspólnie ze znajomymi stwierdziliśmy, że fotobudki na pewno bardzo dobrze sprawdzą się przy okazji organizacji różnych wydarzeń. Fotobudka w Katowicach dostarczyła nam kilka zdjęć w różnych strojach, gdyż faktycznie było ich sporo do dyspozycji.

Nie musieliśmy się wcale ograniczać, dzięki temu, że na jej zapleczu mogliśmy znaleźć sporo ubrań, w które każdy z nas mógł się wbić, dzięki czemu też nie było nawet czasu na nudę. Każdy z naszej paczki miał po kilka zdjęć, które od razu przesłaliśmy do znajomych.

O Autorze: Małgorzata Marciniak