Brat zaproponował mi pracę w biurze u siebie w firmie. Będę odpowiedzialna za kontakt z klientami w firmie. Będę odbierać telefony i notować jakie auta dostawcze cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Brat prowadzi firmę transportowa i zajmuje się wypożyczaniem aut dostawczych.

Pracuję w wypożyczalni aut

wypożyczalnia aut dostawczych WarszawaFirma brata znajduje się na obrzeżach miasta i muszę jechać dwoma autobusami żeby dojechać do pracy. Brat zaproponował mi bardzo dobre warunki dlatego postanowiłam przyjąć tą posadę. Studiuję zaocznie i dodatkowe pieniądze mi się bardzo przydadzą. Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa cieszy się sporym zainteresowaniem. Brat otwierał firmę trzy miesiące temu i stwierdził, że ma już teraz tyle zleceń, że sam nie ogarnia ze wszystkimi sprawami. Zależało mu na zatrudnieniu osoby zaufanej, która wszystkiego przypilnuje w trakcie jego nieobecności. Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa jest otwarta w tygodniu i w soboty ale brat wiedząc o moich studiach od razu powiedział mi, że dopóki jest szkoła i chodzę na zajęcia on będzie pracował sam w soboty. Praca w wypożyczalni jest bardzo ciekawa. Na początku nie miałam dużego pojęcia o samochodach dostawczych. Teraz jest inaczej i wiem już o nich całkiem sporo. Można powiedzieć, że już sama przekazuję informacje techniczne o wielu autach i sporo klientów podziwia moje umiejętności. Bardzo dobrze współpracuje mi się z bratem i cieszy mnie fakt, że jest on zadowolony z mojej pracy.

Dzisiaj miałam bardzo dobry dzień. udało mi się przekonać sporego klienta do współpracy z nami. Będzie on co miesiąc wypożyczał do nas auta dostawcze. To bardzo dobre i stałe zlecenie dla naszej firmy. Można powiedzieć, że to mój pierwszy tak duży sukces zawodowy tym bardziej jestem dzisiaj zadowolona.

O Autorze: Edward Bąk