Moja córka jakiś czas temu skończyła osiemnaście lat. Nie mogłam w to uwierzyć, że moja córka jest już pełnoletnia. Oczywiście z tej okazji chciałam zrobić dla niej sporą imprezę. Jednak dla dziewczyny w jej wieku jest to ważne.

Najlepsze miejsce na imprezę okolicznościową

imprezy okolicznościowe bydgoszczMiała być to impreza zarówno dla rodziny jak i dla znajomych. Nie chciałam rozdzielać tych imprez bo po prostu nie miałam na to tyle środków. Zastanawiałam się tylko  gdzie najlepiej byłoby coś takie zorganizować. Chciałabym żeby było to miejsce eleganckie z dobrym jedzeniem. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że wie gdzie są najlepsze imprezy okolicznościowe bydgoszcz bo na właśnie tam robiła komunię swojej córki i była bardzo zadowolona. Zresztą goście zaproszeni na tą uroczystość także. Pojechałam tam po pracy żeby zobaczyć to miejsce czy rzeczywiście będzie mi odpowiadało i córce oczywiście. Okazało się, że jest tam naprawdę bardzo elegancko. Przejrzałam menu i było tam wiele bardzo wykwintnych potraw a także typowe dania polskie. Wiedziałam, że na pewno z takiego menu będzie można wybrać coś odpowiedniego. Stwierdziłam, że zarezerwuję to miejsce. Po rozmowie z bardzo miłym managerem ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Byłam naprawdę zadowolona bo jest to wyjątkowe miejsce a do tego nie będzie to duży koszt. No na pewno w innych miejscach jest drożej z tego co wiem. A urodziny mojej córki były naprawdę świetne. Jedzenie jakie zostało podane gościom wszystkich wręcz zachwycało. Było do tego pięknie podane.

Obsługa w tym miejscu też była bardzo dobra. Co chwilę ktoś przychodził i pytał się czy czegoś nam czasem nie potrzeba. Goście byli najedzeni i zadowoleni. Widziałam, że moja córka też była zachwycona bo jednak jej koleżanki miały urodziny w miejscach o dużo niższym standardzie.

O Autorze: Krzysztof Sikor