Strasznie lubię spacery z moimi dziećmi, jednak kiedy urodziłam drugie dziecko – córeczkę, trochę bałam się jak wychodziłam na dwór z niemowlakiem i moim trzy i półrocznym synem, którego przecież nie mogłam wsadzić do drugiego wózka. Wtedy z pomocą przyszła mi znajoma, która powiedziała mi o dostawkach do wózka. Jest to prosty gadżet, który zdecydowanie poprawił komfort moich spacerów. 

Dostawka do wózka ułatwia mi życie

dostawki do wózka sklep internetowyNie byłam pewna czy jaką konkretnie dostawkę zamówić. Najbardziej do gustu przypadły mi dostawki tylne, ale nie wiedziałam czy powinnam zamówić taką, którą montuje się obok dolnych kół i dziecko na niej stoi podczas jazdy, czy może jednak dostawkę, którą też nakłada się z tyłu ale dziecko w niej siedzi. Na szczęście, wszystkie dostawki do wózka sklep internetowy, który poleciła mi znajoma miał bardzo dokładnie i zrozumiale opisane, więc w dużym stopniu ułatwiło mi to ostateczny wybór. Pod każdym produktem były również opinie innych rodziców, które okazały się dla mnie niezwykle przydatne. W rezultacie zdecydowałam się na dostawkę do wózka montowaną na jego tyle, na której mój synek stoi kiedy prowadzę wózek z córeczką. Dostawka sprawdza się dobrze i jest stabilna. Jest ona niesamowicie wygodna, ponieważ nie muszę martwić się o to, że podczas spaceru synek nagle oddali się od wózka albo stracę go z oczu. Jest on bezpieczny między moimi ramionami.

Jestem zadowolona z dostawki do wózka, którą wybrałam. Wydaje mi się, że synkowi też bardzo się podoba. Nie ma on żadnych problemów by grzecznie stać na dostawce i obserwować w tym czasie okolice. Dopiero kiedy dojeżdżamy do placu zabaw to zaczyna szaleć. Ale wtedy już mam na niego oko. Gadżet ten powinna posiadać każda matka dwójki, bądź większej ilości dzieci. 

O Autorze: Henryk Rybka