Moja mama za niecałe dwa tygodnie miała obchodzić swoje kolejne urodziny. W naszej rodzinie to bardzo ważne święto. Urządzamy wtedy urodzinową imprezkę połączoną z grillem. Najgorsze jednak było to, że termin zbliżał się nieubłaganie, a my z bratem nie mieliśmy jeszcze żadnego prezentu dla mamy. Jeszcze nie było takiej sytuacji, żebyśmy na czternaście dni przed imprezą nie mieli upominku.

Na jaki zegarek się zdecydowaliśmy?

eko drewniany zegarekPewnego dnia ze szkoły wrócił rozradowany Przemysław, krzycząc niemalże od progu, że ma pomysł. Nie chciało mi się wierzyć, że wpadł na genialny pomysł, ale poszliśmy do pokoju, żebyśmy mogli spokojnie porozmawiać. Jak się okazało, Przemysław stwierdził, że idealnym prezentem dla mamy będzie eko drewniany zegarek. Pojechaliśmy razem do centrum, żeby znaleźć odpowiedni eko drewniany zegarek dla mamy. Tarcze większości zegarów były wykonane z eko drewna. Natomiast pasek można było dostosować do indywidualnego zamówienia. Można było wybrać pasek w prawie każdym odcieniu z materiału bądź ze skóry. Wszystko było zależne przede wszystkim od klienta, od tego, czego pragnie. W związku z tym, że nasza mama lubi także błękitny kolor, to właśnie taki kolor zegarka wybraliśmy. Co ciekawe drewniane zegarki można dostać już od około dwustu złotych w górę, więc wbrew pozorom ten koszt nie jest tak wysoki, jak można by początkowo zakładać. Mi osobiście bardzo podobają się takie zegarki i chyba zastanowię się, czy takiego także sobie nie kupić.

Ceny drewnianych zegarków są bardzo indywidualne. Dużo zależy od tego w jakim miejscu kupujemy, jaki zegarek pragniemy kupić oraz od kilku innych czynników. Jednak warto pamiętać, żeby nie zostawiać kupowania prezentów na ostatnią chwilę. Możecie być wtedy zmuszeni do kupna droższego prezentu, właśnie z tego względu, że nie macie czasu chodzić po innych stoiskach.

 

O Autorze: Marianna Kaczmarek