Kiedy szukałam mieszkania do kupienia zwracałam uwagę na dwie rzeczy – na jego metraż oraz to czy ma on balkon. Bardzo zależało mi na balkonie, ponieważ nie miałam do niego dostępu w poprzednim mieszkaniu i strasznie mi to przeszkadzało. Chciałam by na balkon prowadziły piękne, duże okna. Jestem wielką szczęściarą, bo udało mi się znaleźć odpowiednie mieszkanie.

Okno balkonowe jest pięknie przyozdobione

ładne firany na okno balkonoweW końcu mam swój upragniony balkon, więc poświęciłam dużo czasu na jego urządzenie. Choć jest on mały to postarałam się o to by wyglądał on mimo wszystko przestronnie i był funkcjonalny. Kupiłam dwa nowoczesne fotele ogrodowe, które świetnie sprawdzają się też na balkonie. Balkon ozdobiłam też wieloma roślinami by wyglądał on bardziej przytulnie. Zadbałam również o to by wejście na balkon było równie efektowne i zapowiadało to, co znajduję się za drzwiami na balkon. W osiedlowym sklepie znalazłam bardzo ładne firany na okno balkonowe, które pasują klimatem jednocześnie do tej egzotyki, która znajduje się na balkonie, jak i do mojego eleganckiego ale także nowoczesnego wnętrza mojej sypialni, w której to właśnie znajduje się wejście na balkon. Są one wykonane z bardzo ładnego materiału, który przepuszcza światło ale jednocześnie nie jest on cienki, bo jest to dobry materiał wysokiej jakości. Na firankach wyszyte są małe, delikatne wzorki małych kwiatów, które niesamowicie mi się podobają, bo są strasznie urocze.

Wakacyjne popołudnia spędzane na moim balkonie są po prostu niesamowite. Na balkonie mogę naprawdę wypocząć ale kiedy potrzeba również i popracować. Wystarczy, że wezmę ze sobą na balkon laptopa i mogę odpowiadać na e-maile ciesząc się piękną pogodą. Kiedy jest odpowiednia temperatura i słońce dostaje się na balkon to często się też na nim opalam. Jest naprawdę super.

O Autorze: Janusz Wiśniewicz