Tworzyłem właśnie ogłoszenie na jednym portalu, który skupiał wiele takich podobnych do siebie i nie wiedziałem szczerze mówiąc, jak się za to odpowiednio zabrać. Z jednej strony bardzo chciałem stać się znanym fotografem na wesela, ale z drugiej wiedziałem, że proces ten może trwać jeszcze przez dobre kilka lat. Byłem cierpliwy.

Ogłoszenie fotograf na ślub

fotografia ślubna bydgoszczPostanowiłem budować swoją karierę w fotografii małymi krokami. Fotograf na wesele najczęściej posiada spore doświadczenie, dlatego i ja nie zamierzałem pisać o paru realizacjach. Chciałem przede wszystkim wybrać parę ciekawych zdjęć i to je dołączyć do mojego ogłoszenia, po których na pewno klient będzie mógł zobaczyć, że znam się na tym co robię i na pewno posiadam doświadczenie. Od zawsze bardziej wolałem robić, niż o tym mówić, jednak tworząc takie ogłoszenie również musiałem co nieco o sobie napisać. Fotografia ślubna bydgoszcz – po takich wyrażeniach chciałem, żeby mnie odnajdywano. Fotograf na wesele musi być elastyczny, tak więc napisałem w swoim ogłoszeniu, że pracuję nawet do kilkudziesięciu kilometrów od mojego miasta. Zważając na to, gdzie mieszkałem faktycznie był to bardzo duży rozstrzał. Mieszkanie w centrum jednak pomaga. Fotograf na wesele powinien posiadać także odpowiednio dobry sprzęt. Całe szczęście, że kilka lat temu zainwestowałem w naprawdę dobre obiektywy, z których do dzisiaj można powiedzieć, że jestem dumny. Teraz praktycznie żadna realizacja nie stanowi dla mnie problemu i wiem, jak sobie z nimi poradzić w odpowiedni sposób.

W końcu rola fotografa jest bardzo ważna, a ja nigdy jeszcze nie zawiodłem moich klientów. Dopisałem także o możliwości wykonywania zdjęć ze ślubów, co jak się okazało również jest w cenie. Wielu klientów po takim ogłoszeniu zaczęło się do mnie odzywać i wypytywać mnie o różne możliwości, jakie mają.

O Autorze: Edward Mokry