Każdy remont czy budowa wiąże się z tym, że na placu budowy znajdziemy od groma zanieczyszczeń oraz swego rodzaju pyłu lub kurzu, który powstał w czasie remontu. Wiadomo także, że bez odpowiednich warunków czystości, nie wykonamy takich czynności jak malowanie, gdyż pył obecny w pomieszczeniu bardzo łatwo osadzi się na ścianach, przez co malowanie nie wyjdzie nam tak jak powinno. Właśnie dlatego w tym tekście postaram się przedstawić profil urządzenia, które idealnie nada się do sprzątania.

Zastosowanie odkurzacza mobilnego

odkurzacz mobilny ctl 26 e acNa rynku możemy spotkać jedną  firm, która zajmuję się przede wszystkim tworzeniem urządzeń, jakimi są sprzęty wykorzystywane do pracy związanej z remontami lub budowami. Firmą tą jest Festool, czyli producent, który oferuję nam na prawdę bardzo szeroką gamę urządzeń, które mogą okazać się bardzo przydatne na każdym etapie związanym z remontem. Jednym z takich urządzeń jest odkurzacz mobilny ctl 26 e ac, który jako sprzęt to sprzątania, idealnie nadaje się do bardzo poważnych zabrudzeń. Proces powstania tego odkurzacza uwzględnił wiele systemów, które zwiększają wydajność oraz efektywność pracy tego urządzenia. Funkcjami tego odkurzacza są: zastosowanie w nim specjalnie czyszczących się filtrów, które podnoszą efektywność wsysania zanieczyszczeń. Wyposażenie odkurzacza w system ComfortClean, sprawiło, że oczyszczanie staję się mniej męczące, poprzez zwiększenie mocy zasysania. Silnik jak i dodatkowa turbina zwiększają wydajność odkurzacza do nieporównywalnej w odniesieniu do zwykłych odkurzaczy jakie kupujemy do domu. Zbiornik odkurzacza jest bardzo pojemnym, jego objętość wynosi 26 litrów, w związku z czym nie będziemy musieli co chwilę wymieniać worka. 

Zakup odkurzacza, który posiada w swojej budowie jak i funkcjach systemy, które mają zwiększyć wydajność działania takiego sprzętu, jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Odkurzacze tego typu są o wiele bardziej wydajne oraz efektywne, jeśli chodzi o możliwości zasysające. Jako, że jakość produktów z firmy Festool jest bardzo wysoka, zdecydowanie polecam ten wybór.

O Autorze: Wiesław Bucik