Od dzieciństwa wychowywałam się w domu pełnym zwierząt. Jednak kiedy przeprowadziłam się na studia do wielkiego miasta i małego, wynajętego mieszkania, nie mogłam sobie pozwolić na to, aby trzymać w mieszkaniu zbyt wiele zwierząt. Bardzo lubię króliki, dlatego sprawiłam sobie ładnego, domowego króliczka. Teraz musiałam zadbać o jego odpowiednie wyżywienie.

Kupiłam zioła dla królika prosto od producenta

producent ziół dla królikaWiedziałam, że króliki to zwierzęta roślinożerne, dlatego potrzebują odpowiedniej, różnorodnej diety. Nieodłącznym elementem takiej króliczej diety są wysokojakościowe i dobre gatunkowo zioła. Zależało mi na tym, aby kupić mojemu króliczkowi bardzo dobre zioła, które będą odpowiednie dla jego przewodu pokarmowego. Chciałam je kupować prosto od producenta, żeby mieć pewność, że zawsze są świeże. Poza tym kupując je prosto od producenta miałam gwarancję najniższej ceny. Nie znałam, żadnego dobrego producenta takiej żywności dla zwierząt, ale moja przyjaciółka poleciła mi naprawdę sprawdzoną firmę. Dowiedziałam się od niej, ze jest to rzetelny i fachowy producent ziół dla królika. Ona sama zaopatruje się u niego w pokarm dla swoich króliczków już od wielu lat i jest z niego bardzo zadowolona. Postanowiłam skorzystać z jego usług. Tym bardziej, że jako jeden z nielicznych producentów oferował sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim oferował on wysokojakościowe zioła, które bardzo smakowały mojemu zwierzątku. Poza tym zawsze miałam tam duży wybór różnych gatunków ziółek, które są odpowiednie dla królików. Byłam również bardzo zadowolona z niskich cen jakie oferował oraz z tego, że po założeniu karty stałego klienta, mogłam liczyć na spore rabaty cenowe.

O Autorze: Małgorzata Marciniak