Nigdy nie miałam problemów z uzębieniem. Zawsze miałam piękne i zdrowe zęby. Niestety ostatnio miałam małego pecha. Jadłam akurat orzechy, kiedy ukruszył mi się ząb. Niefortunnie była to górna jedynka. Wyglądało to bardzo nieestetycznie, a w dodatku nerw zęba był na wierzchu i bolał. Nie pozostało mi nic innego, jak udać się do dentysty.

Znalazłam dobry gabinet stomatologiczny w Rzeszowie

sprawdzone gabinety stomatologiczne - rzeszówPonieważ do tej pory nie miałam problemów z zębami i nie musiałam chodzić do stomatologa, nie bardzo wiedziałam gdzie się udać. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakieś dobre i profesjonalne miejsce. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sprawdzone gabinety stomatologiczne – rzeszów i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam jedno ciekawe miejsce. Miało dobrą rekomendację wśród klientów. Zapewniali oni, że stomatolog przyjmujący w tej klinice jest fachowy i leczy uzębienie naprawdę bezboleśnie. W gabinecie tym można także skorzystać ze znieczulenia miejscowego lub leczenia pod narkozą. Umówiłam się na wizytę u tego stomatologa. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Stomatolog pracował na sprzęcie najwyższej jakości. Leczył naprawdę bezboleśnie, a przede wszystkim miał szybkie terminy. Dzięki temu nie musiałam zbyt długo straszyć brakiem w uzębieniu. Byłam bardzo zadowolona z jego leczenia.

Lekarz profesjonalnie i bezboleśnie zaleczył mi zęba robią nadlewkę. Dzięki temu ząb wyglądał bardzo ładnie. Dorabiana część zęba niczym nie różniła się od kawałka, który został po złamaniu się zęba. Wykonana nadlewka była bardzo trwała. Mogłam na spokojnie jeść i gryźć twarde rzeczy. Ząb został utwardzony laserowo, dzięki czemu nie po wizycie w gabinecie nie musiałam wstrzymywać się z jedzeniem ani piciem.

O Autorze: Irena Zając