Golenie się niejednej kobiecie z pewnością zajmuje mnóstwo czasu. Co prawda nie musimy przeważnie robić tego codziennie, ale nawet robiąc to raz na kilka dni, możemy uznać tę czynność za bardzo uciążliwą. Na szczęście istnieje alternatywa pozwalająca zaoszczędzić nam ten czas.

Poddaj się skutecznej depilacji laserowej!

skuteczna depilacja laserowa w SzczecinieJeszcze do niedawna sama byłam jedną z tych kobiet, które raz na parę dni musiały spędzać ponad dwadzieścia minut w łazience na samym goleniu stref na ciele, które tego wymagają. Wiadomo, że skoro już się golimy pragniemy zrobić to jak najdokładniej, aby nasza skóra była idealnie gładka. Niestety, idealną gładkość ciężko uzyskać maszynką do golenia, a goląc się pod włos jedynie szkodzimy sobie, niż pomagamy. Plastry natomiast potrafią wycisnąć z nas wiele łez i właśnie z tego powodu zaczęłam szukać alternatywy. Dowiedziałam się, że skuteczna depilacja laserowa w Szczecinie nie jest wcale taka droga, jakby mogło się wydawać, dlatego postanowiłam skorzystać z dobrodziejstw nauki i pozbyć się swoich włosków na bardzo długi okres czasu. Przed zabiegiem, zgodnie z zaleceniami, zapuściłam swoje włoski do stanu, którego pozazdrościłby niejeden mężczyzna. Planowałam bowiem usunąć owłosienie nie tylko z nóg, ale również okolić bikini, pach oraz rąk, które niestety naturalnie również mam niesamowicie owłosione. Kiedy wreszcie nadszedł mój termin na zabieg byłam niesłychanie podekscytowana. W końcu miałam zakończyć swoją przygodę ze znienawidzoną maszynką i wreszcie mieć idealnie gładkie ciało o którym tak marzyłam.

Szczerze przyznam, że ze względu na to, iż zabieg przeprowadzany jest laserowo z początku sądziłam, że mogę odczuwać pewien dyskomfort, jednak okazało się, że dzięki specjalnemu chłodzeniu, zabieg praktycznie w ogóle nie jest odczuwalny. Dzięki niemu  natomiast mam wreszcie gładką skórę, której nigdy bym nie osiągnęła goląc się zwyczajną maszynką jednorazową. Moje ciało jeszcze nigdy nie było tak gładkie, a ja wreszcie mam święty spokój!

 

O Autorze: Janusz Wiśniewicz