Pracuję w firmie, która jest producentem najlepszych materiałów takich jak drzwi czy balustrady. W naszej ofercie od miesiąca mamy także kabiny prysznicowe. Współpracujemy z wieloma sklepami i hurtowniami do których dostarczamy najlepsze materiały.

Drzwi szklane i szklane balustrady to przedmiot mojej pracy

szklane drzwi

Główna siedziba znajduje się w Poznaniu. Dzisiaj dostałam zlecenie od dużej hurtowni z miasta Wrocław. Zamówienie jest spore i muszę je dzisiaj przygotować do wysyłki. Hurtownia zdecydowała się na drzwi szklane.Nasze materiały spełniają wszystkie normy i są bezpieczne w trakcie użytkowania. Mamy wiele pozytywnych opinii i nigdy nie mieliśmy żadnych skarg czy reklamacji na wykonanie materiałów. Hurtownia zamówiła także szklane balustrady. Hurtownia z miasta Wrocław znajduje się na rynku już dziesięć lat. Dwa lata temu zaczęliśmy nasza współpracę i jesteśmy z niej zadowoleni. Hurtownia zawsze raz w miesiącu zamawia od nas wiele materiałów. Dzięki temu mamy zawsze zagwarantowane spore dochody. Kabiny prysznicowe na wymiar są nowością w naszej ofercie. do tej pory sprzedawaliśmy tylko kabiny prysznicowe w standardowych rozmiarach. postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nie każdy ma dom i spora łazienkę. Mieszkania w blokach są małe a łazienki niestety nie da się powiększyć. Wiele sklepów i firm zgłaszało zapotrzebowanie na różne rozmiary i postanowiliśmy się do tego dostosować. Sama jak robiłam remont to szklarz, który wykonywał u mnie zlecenie jeszcze przed pracą w obecnej firmie polecał mi kabiny prysznicowe na wymiar.

Ostatecznie zdecydowałam się na to rozwiązanie i moja łazienka stała się bardziej funkcjonalna. Zamówienie dla klienta udało mi się skompletować. Wszystkie towary były na stanie. Magazynierzy pakują towar i dzisiaj wyślemy go kurierem do hurtowni.

Wiele na temat szklanych drzwi i balustrad oraz ciekawe oferty można znaleźć na – alisglass.pl

O Autorze: Marianna Kaczmarek