Według mnie, to właśnie kuchnia, jest takim sercem domu. To w niej przygotowuje się posiłki, pije poranną kawę i rozmawia się z koleżankami, które wpadły do mnie w biegu, na chwilkę się ze mną zobaczyć. Staram się, aby moja kuchnia wyglądała przytulnie. Mam słodkie fartuszki do pieczenia, kolorowe kubeczki i różne dodatki.

Nowa naklejka kuchenna

naklejki ścienne do kuchniJednak stwierdziłam, że czegoś mi tam brakuje. Postanowiłam więc wybrać się do sklepu z różnymi akcesoriami gospodarstwa domowego, bo tam mogłam znaleźć praktycznie wszystko i to w niskiej cenie. Urzekły mnie naklejki ścienne do kuchni, których bogactwo wzorów było ogromne. Mogłam wybrać między wieloma wzorami, które głównie przedstawiały jakieś akcesoria kuchenne, ciasteczka i potrawy. Poczułam się jak ryba w wodzie, gdy zobaczyłam taki wybór. Od razu oczyma wyobraźni widziałam, jak te naklejki będą wyglądały u mnie. Kuchnia nabierze zupełnie nowego stylu i będzie miała taki radośniejszy wystrój. Każdy lubi oglądać jakieś babeczki, czy ciasteczka. Kuchnia jest najlepszym miejscem, do naklejania takich rzeczy, ponieważ w innych pomieszczeniach, raczej by nie pasowały naklejki z jedzeniem. Na pewno wzmagają też apetyt, bo jak zobaczymy coś apetycznego, to od razu chcielibyśmy tego skosztować. Przynajmniej będę miała komu dawać przygotowane przeze mnie łakocie. Bo moja rodzina nie zawsze chce jeść i potem wszystko się psuje. Jak zobaczą takie piękne wyroby na ścianie, to od razu nabiorą apetytu i będą chcieli skosztować ciast i deserów.

Cieszyłam się, że poszłam na te zakupy, bo dzięki temu, moja kuchnia nabrała zupełnie nowego wyglądu. Naklejki ożywiły pustą ścianę, na której dotychczas nic nie było. Taki element ozdobny zawsze świetnie wygląda i za jakiś czas jeszcze coś innego tam dokupię.

O Autorze: Edward Bąk