Miliony Polaków żyją i pracują poza granicami naszego kraju. Zdecydowanie największa liczba Polaków za granicą mieszka w Anglii i w Niemczech. Jeśli chodzi o ten pierwszy kraj to praktycznie każdy mieszkaniec Polski zna kogoś kto mieszka na stałe w Anglii. Z naszego kraju do Anglii codziennie wysyłanych są tysiące paczek i przesyłek kurierskich.

Ceny przesyłek kurierskich do Anglii

niedrogie przesyłki kurierskie polska - angliaWysłanie paczki z Polski za granicę jest dzisiaj banalnie proste. Nie trzeba już jak dawniej stać na poczcie i czekać w kolejce do okienka, żeby nadać przesyłkę za granicę. Dzisiaj kuriera możemy zamówić do domu i wystarczy w tym celu pobrać na telefon jedną z aplikacji mobilnych. Korzystając z aplikacji możemy znaleźć naprawdę niedrogie przesyłki kurierskie Polska – Anglia i zamówić wybraną firmę kurierską bezpośrednio pod wskazany przez nas adres. Nie dość, że za wysłanie takiej paczki zapłacimy naprawdę niewiele to jeszcze nie musimy nawet wychodzić z domu, żeby ją wysłać. Jeśli natomiast chodzi o ceny, to za standardową przesyłkę do piętnastu kilogramów zapłacimy niecałe sto złotych. Im cięższa paczka tym więcej musimy zapłacić za jej wysłanie. Inne ceny obowiązują w przypadku paczek o nieregularnym kształcie lub o dużych gabarytach. Ważne jest jednak to, że do wspomnianych aplikacji mobilnych możemy wprowadzić gabaryty naszej paczki i zobaczyć ceny za jej wysłanie w poszczególnych firmach kurierskich.

Małą paczkę o wadze kilku kilogramów możemy wysłać już za czterdzieści złotych. Im większa paczka i im cięższa tym droższe będzie jej wysłanie do Anglii. Dokładnie tak samo działa to przecież w przypadku przesyłek krajowych. Jednak prawdziwym luksusem jest to, że nie musimy dzisiaj nigdzie z naszą paczką chodzić. Kuriera możemy zamówić bezpośrednio do domu.

O Autorze: Zbigniew Kowal