Koszenie trawy wydawać się może bardzo prostą i bezproblemową czynnością, ale jest dokładnie odwrotnie. Zwłaszcza jeżeli używa się standardowej kosiarki ręcznej, która kompletnie się nie sprawdza w przypadku dużych powierzchni.

Dobre samojezdne kosiarki Stiga

kosiarka stiga samojezdnaDlatego też, wszystkim, którzy chcą zamienić swoją dotychczasową kosiarkę na dużo bardziej efektywną, warto zastanowić się nad tzw. samojezdną. Jednym z liderów produkcji tych pojazdów jest firma Stiga. Konstruuje ona jedne z najlepszych pojazdów tego typu, co potwierdzają nie tylko branżowe portale i magazyny, ale przede wszystkim klienci, których nieustannie przybywa. Siłą traktorków-kosiarek tej marki jest duża moc i wydajność pracy, a przy tym rozsądna cena. Bowiem za najtańsze wersje takich pojazdów zapłacimy około sześciu-siedmiu tysięcy złotych, natomiast za modele najbardziej zaawansowane około czterech tysięcy więcej. Kosiarka Stiga samojezdna jest wyposażona w tylne oraz przednie lampy, co wydatnie pomaga w koszeniu trawnika w godzinach wieczornych. Warto dodać, że traktorki tej marki to pojazdy komfortowe i bezpieczne, a maksymalna prędkość, jaką rozwijają to dwadzieścia kilometrów na godzinę. Dzięki temu są w stanie skosić trawę bardzo szybko, a przy tym dokładnie, gdyż są wyposażone w wyjątkowo precyzyjne ostrza. Wielu klientów ceni traktorki Stiga za pojemność kosza na trawę, który jest nieco większy od tych, jakie znamy z pojazdów firm konkurencyjnych. Do kosiarek tej marki można dokupywać także różnego rodzaju akcesoria.

Zdecydowanie warto zakupić jedną z kosiarek samojezdnych Stiga, ponieważ są one jednymi z najlepszych na rynku, a przy tym najtańszymi. Nie ma się zatem czemu dziwić, że traktorki tej marki są najchętniej kupowanymi także w naszym kraju.

O Autorze: Sebastian