Często szukamy pomysłu na oryginalny prezent dla kierowcy, który większą część czasu spędza w samochodzie. Zazwyczaj wybieramy ciekawy kubek termiczny na pyszną kawę, brelok lub lokalizator kluczy, zestawy do pielęgnacji auta, poduszki podróżne itp. A jakby tak podarować coś, co poprawi bezpieczeństwo i wygodę jazdy kierowcy?

Rodzaje uchwytów samochodowych

indukcyjny uchwyt samochodowyPomysłowym rozwiązaniem może okazać się zestaw głośnomówiący, jeżeli oczywiście nie jest już wcześniej wbudowany w wyposażeniu samochodu. Pozwoli on na bezpieczną i komfortową rozmowę podczas jazdy, która jak wiadomo jest w innym przypadku zabroniona. Kolejną interesującą propozycją będzie indukcyjny uchwyt samochodowy, który zwiększy wygodę użytkowania telefonu w aucie. Jest to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu bezprzewodowo możemy naładować telefon podczas jazdy samochodem. Co ważne uchwyt zajmuje mało miejsca oraz pozwoli uwolnić się od niepotrzebnych, zazwyczaj poplątanych kabli oraz psujących się wtyczek. Jak działa indukcyjny uchwyt? Otóż jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ wystarczy, tylko aby położyć telefon na zamontowanej podstawce, by ładowanie mogło się rozpocząć do wyboru w pozycji pionowej lub poziomej. Do zalet sprzętu można także zaliczyć: automatyczne ramiona uchwytu, które rozsuwają się po zbliżeniu telefonu, a następnie zaciskają go oraz stylowy design, który świetnie będzie prezentował się we wnętrzu każdego samochodu. Uchwyt można zamontować na zaczepie do kratki wentylacyjnej lub na podkładce żelowej, która zapewni wytrzymałe mocowanie.

Sprawdzone, innowacyjne gadżety w samochodzie pozwolą kierowcy na nieograniczony a przede wszystkim bezpieczny sposób korzystania z telefonu. Szeroki wybór uchwytów oraz zestawów głośnomówiących sprawi, że każda osoba dopasuje odpowiedni model dla siebie.

O Autorze: Barbara Szewczyk