Noszenie telefonu czy tabletu bez odpowiedniego zabezpieczenia może grozić jego całkowitym zniszczeniem w razie wypadku. Rozbity ekran lub zepsucie mechanizmu to czarny scenariusz, któremu z powodzeniem można zapobiec montując modną i skutecznie chroniącą obudowę na telefon. Ciekawa warstwa zabezpieczająca uatrakcyjni również wygląd sprzętu.

Solidny i efektowny case

case na telefonObudowy i etui na sprzęt elektroniczny cieszą się coraz większym powodzeniem wśród dodatkowych akcesoriów nabywanych wraz samym telefonem czy tabletem. Jest to niezbędny element wyposażenia, kiedy posiadamy dzieci lub po prostu sami wyjątkowo aktywnie korzystamy ze sprzętu. Im mocniejszy typ obudowy, tym większa gwarancja ochronienia sprzętu w razie upadku czy różnego typu uderzeń. Najpraktyczniejszą opcją spośród wielu dostępnych jest case na telefon dwustronny, który posiada zarówno przednią, tylną jak i boczną ochronę przez uderzeniami. Z przodu posiada on przezroczystą szybkę, którą możemy swobodnie otworzyć, a z tyłu solidną warstwę aluminiową, która chroni sprzęt nawet przy upadku z drugiego piętra lub potoczeniu się telefonu na dużą odległość. Sprawdzi się to u osób regularnie uprawiających sport, kiedy sprzęt elektroniczny jest narażony na upadek i stłuczenia, a także kiedy dajemy korzystać z telefonu dzieciom. Zyskujemy wtedy pewność, że nic złego się z nim nie stanie.

Jest to wyboru wiele modeli, kształtów, materiałów i kolorów do wyborów obudowy do wyboru. Do najpraktyczniejszych i najmilszych w dotyku należą silikonowe, które odpowiednio zabezpieczą sprzęt przez wyślizgnięciem się z ręki. Ciekawy design etui lub case’a nada telefonowi unikatowego charakteru, dzięki czemu zyskamy również modny dodatek od stylizacji. Takie akcesoria na pewno wyróżnią nas w tłumie.

O Autorze: Marcin Skoczek