Dieta połączona z ćwiczeniami potrafi zdziałać cuda i jest to fakt niepodważalny, jednakże czasami ciężko nam zrzucić z niektórych miejsc tkankę tłuszczową. Na szczęście dzisiejsza technologia pozwala nam na nieinwazyjne zabiegi w miejscach, które pod tym względem są dla nas problematyczne.

Zabieg falami radiowymi

fale radiowe łódźKiedy nabieramy tkanki tłuszczowej nie zawsze je rozmieszczenie jest równomierne i podobnie sytuacja wygląda w przypadku jej utraty. Często przez to nasze ciało wygląda nie do końca proporcjonalnie i tak, jak sobie je wyobrażaliśmy pomimo tego, że schudliśmy. Nie wszystkie też ćwiczenia obejmują problematyczne miejsca, jednak na szczęście możemy sobie z tego typu problemem łatwo poradzić. W jaki sposób? Oczywiście za pomocą zabiegu wykorzystującego fale radiowe Łódź posiada kliniki w których możemy poddać się zabiegowi mającemu na celu zredukować nie tylko tkankę tłuszczową, ale także i cellulit. Oznacza to, że możemy pozbyć się naszych boczków, a także nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, ud i pośladków. Co więcej jest to zabieg także ujędrniający, więc jeżeli po utracie kilogramów pozostała nam luźna skóra np. na brzuchu, możemy ją ujędrnić właśnie falami radiowymi. Fale radiowe pomogą nam również pozbyć się drugiego podbródka, poprawić owal twarzy, a także spłycić nasze zmarszczki. Zabieg także sprawia, że znacznie poprawia się stan naszej cery i ogólna kondycja skóry.

Zabieg przeprowadzany za pomocą fal radiowych sprawia, że nasze ciało jest pobudzane do wytworzenia elastyny oraz kolagenu, a zatem świetnie się również sprawdza w roli profilaktyki przeciwstarzeniowej. Zabieg ma zatem znacznie więcej atutów niźli mogłoby się wydawać ponieważ nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale także ujędrnia nasze ciało i jednocześnie pozbywa go efektów starzenia. 

O Autorze: Zbigniew Kowal