Moja żona Iza zawsze powtarzała, abym zrobił prawo jazdy i podjął jakąś pracę w transporcie. Uważała, że w tym zawodzie zawsze znajdzie się zatrudnienie i są dobre zarobki. Oczywiście jak zwykle miała racje, bo mi się to wszystko opłaciło.

Dostarczanie okien odbywa się na terenie całego kraju

okna oferowane w RybnikuPracuję jako kierowca dla producenta okien, który współpracuje z klientami z całego naszego kraju. Czasami to i nawet są realizowane zagraniczne dostawy, ale ja w nich nie biorę udziału. Jeżdżę tylko na terenie Polski. Nasze okna oferowane w Rybniku cieszą się największym uznaniem tutaj na miejscu. Dostarczamy je do różnych klientów. Na brak obowiązków nie mam co narzekać, ponieważ w gruncie rzeczy to codziennie mam jakiś transport. Jeden raz wyjeżdżam minimum w teren. Nasze okna oferowane w Rybniku wykonywane są przez zaangażowanych pracowników i dzięki temu klient ma gwarancję jakości. Zresztą firma daje też gwarancję klientowi na bodajże dwa lata. Ja to w teren zawsze sam jeżdżę, ponieważ pracownicy, którzy odpowiadają za montaż naszych okien dojeżdżają do klienta indywidualnie. Uprzednio też ustalają dokładny termin. Jeżeli okna zamówi jakaś firma budowlana to wiadomo, że nasz montażysta już nie jest wynajmowany, ponieważ oni sami montują nasze okna. Żona jest teraz ze mnie bardzo dumna i cieszy się, że praca mi odpowiada. Odnalazłem się w tym zawodzie i praca za kółkiem jest dla mnie wręcz idealna. Mam w sumie wszystkie weekendy i popołudnia wolne co mi bardzo pasuje, bo mogę sobie coś zaplanować.

Ostatnio szef postanowił do produkcji wprowadzić jeszcze drzwi szklane i wszyscy twierdzimy, że to bardzo dobry pomysł. Na pewno wszyscy dzięki temu zarobimy dużo więcej. Ja mam stałe wynagrodzenie, ale też otrzymuję premię uznaniową.

O Autorze: Tadeusz Walczak