Kiedy pojawia się na świecie dziecko, to wszystko się wywraca do góry nogami. Od tej chwili mama już zawsze będzie ze swoim maluszkiem i najczęściej będzie go wszędzie ze sobą zabierać. Dziecko poza wózkiem, można też nosić w chuście, co jest bardzo komfortowe dla mamy. 

Z czego są wykonane kurtki dla dwojga? 

kurtka do noszenia w chuścieDruga połowa ciąży jest zawsze problematyczna pod kątem ubierania się, ponieważ ciągle powiększający brzuszek jest trudny do schowania szczególnie w porze zimowej. Mamy, które decydują się na noszenie dziecka w chuście, muszą się liczyć z tym, że kiedy na dworze zrobi się zimno, to muszą maluszka odpowiednio zabezpieczyć przed chłodem. W porze jesienno – zimowej najlepiej się sprawdzi kurtka do noszenia w chuście, ponieważ pozwala na komfortowe użytkowanie przez mamę i maluszka. Posiada ona dwie wstawki niemowlęce z przodu i z tyłu, które można w każdej chwili wyciągnąć i cieszyć się klasyczną, sportową kurtką. Są one dostępne w wersji zimowej i przejściowej, ponieważ mają dwa rodzaje ocieplenia. Jej zaletą jest bez wątpienia możliwość noszenia dziecka z przodu i z tyłu, czyli w grę wchodzi chusta w różnych wariantach i nosidełko. Od spodu wkładka niemowlęca posiada posiada ściągacze, dzięki czemu maluch się świetnie zabezpieczony przed chłodem. Z jednej strony grzeje go mama, a z drugiej ocieplany polar, z którego jest wykonana wkładka. Kurtki do noszenia w chuście są dostępne w rozmiarze od trzydzieści sześć do nawet czterdzieści cztery, więc każda mama znajdzie model dla siebie. 

Zwykła kurtka kompletnie się nie nadaje do noszenia dziecka w chuście, ponieważ nie jest na tyle szeroka, ani nie ma specjalnej wkładki. Takie modele możemy jedynie kupić w sklepach z odzieżą ciążową, lub z artykułami dla mam, a ich cena zaczyna się od 150zł.

O Autorze: rabartosz