Moje włosy są dla mnie najważniejsze. To taka podstawa u kobiety, aby włosy były zdrowe, silne, świeciły się i ładnie się prezentowały. Czeszę je zawsze dokładnie rano i wieczorem, by się nie plątały. Niestety jednak po farbowaniu zaczęły mi się trochę niszczyć i były przesuszone. Dlatego postanowiłam coś z tym zrobić i doprowadzić je do porządku.

Testowanie nowych kosmetyków

kosmetyki foreverMój zwykły szampon nie wystarczał, niestety. Trzeba było intensywnej pielęgnacji, aby te włosy odbudować, i by dalej wyglądały tak ładnie jak kiedyś. Niestety, farby niszczą strukturę włosa i trzeba sobie radzić silniejszymi produktami. Ja trafiłam na kosmetyki forever, które mogę polecić każdemu, ponieważ naprawdę działają. Szczególnie warte polecenia są produkty z aloesem, takie jak odżywki, maski i szampony. Nie zawierają żadnych sztucznych substancji, które powodują jedynie estetyczny wygląd na zewnątrz. Aloes działa tak, że nawilża włos od środka i wtedy jego rekonstrukcja nadchodzi o wiele szybciej. Kosmetyki te nie mają żadnych siarczanów, chronią też skórę głowy. Wiadomo, że skóra głowy również musi być odpowiednio pielęgnowana. W końcu to tam pojawiają nam się cebulki włosów i muszą być w dobrym stanie, by włosy nam nie wypadały. Aloesowe kosmetyki do włosów zawierają w sobie wiele witamin, a połączone z innymi składnikami tworzą idealną całość. Są też kosmetyki do twarzy, z których też na pewno warto skorzystać. Aloes działa wszechstronnie na różne problemy.

Moja przygoda z aloesem rozpoczęła się całkiem przypadkowo, jednak mam nadzieję, że się nie skończy. Cały czas jestem bardzo zadowolona z produktów, mam odżywki i szampony które nawilżają moje wysuszone farbowaniem włosy. Polecam wszystkim, którzy mają problem z nieodpowiednią kondycją swoich włosów.

O Autorze: Wiesław Bucik