Gadżety reklamowe stają się coraz bardziej popularnymi narzędziami marketingowymi. Dzięki nim jesteśmy w stanie w sposób łatwy i mało nachalny dokonać promocji swojej firmy. Jednocześnie koszt prowadzenia tego typu działań jest zdecydowanie niższy, niż drogie kampanie reklamowe prowadzone w mediach, czy w prasie.

Koszt zakupu krówek reklamowych

krówki reklamowe cenaZ tego też powodu bardzo dużo przedsiębiorstw nawiązuje stałą współpracę z firmami, które specjalizują się w produkcji tego typu słodyczy. Jeśli chodzi o krówki reklamowe cena zazwyczaj jest uzależniona od tego, jak dużo słodyczy zdecydujemy się zamówić. W wielu przypadkach firmy, które decydują się na zakup takich cukierków postanawiają złożyć większe zamówienia. W takim wypadku cena produktu jest o wiele niższa. Zazwyczaj w takich wypadkach można uzyskać nawet trzydziestoprocentowy rabat na zakup takich produktów. Zazwyczaj jeden kilogram cukierków typu krówka w zaprojektowanym przez nas papierku kosztuje około trzydzieści złotych za jeden kilogram. Nie mniej jednak każda firma posiada różnego rodzaju atrakcyjne promocje. Z tego też powodu mamy możliwość dokonania zamówienia produktów w różnych wariantach smakowych, albo takich, które będą w różnych papierkach. Ważne jest jednak to, że na każdym z nich będą dane, które pozwolą klientom zidentyfikować naszą firmę. Bardzo ważną rzeczą może okazać się wręczanie elegancko zapakowanych krówek naszym kontrahentom w ramach drobnego podarunku za długoletnią współpracę.

Dzięki temu możliwe jest podtrzymywanie relacji partnerskich. Jednocześnie krówki reklamowe mogą w świetny sposób posłużyć do pozyskania nowych klientów. Bardzo wiele firm wręcza takie cukierki na dniach otwartych firmy, albo na różnego rodzaju targach, w których biorą udział różne osoby zainteresowane danymi produktami lub usługami.

O Autorze: Maria Jędrzejczyk