Kiedy zbliżały się urodziny mojego syna, postanowiłem wspólnie z żoną, że kupimy mu rower. Ze swojego obecnego rowerka syn już niestety wyrósł. Dzięki temu prezentowi moglibyśmy spędzać czas aktywnie, jeżdżąc na wycieczki rowerowe. W oko wpadł nam model marki Kross. Urodziny zbliżały się wielkimi krokami, dlatego też nie czekając dłużej, sfinalizowaliśmy transakcję i kupiliśmy ten rower.

Kupno roweru dla dziecka marki Kross

Kross Hexagon JRJestem osobą, która bardzo poważnie podchodzi do kwestii urodzin najbliższych. Dlatego też kiedy zorientowałem się, że urodziny syna nadchodzą wielkimi krokami. Od razu zasiedliśmy z żoną na kanapie i zaczęliśmy myśleć, jaki prezent możemy sprawić naszemu synkowi. Wpadliśmy na pomysł, że naszemu dziecku przydałby się rower. Z obecnego roweru nasz syn niestety już wyrósł. Dzięki nowemu rowerkowi moglibyśmy wybierać się na wspólne wycieczki całą rodziną. Dlatego też dłużej się nie zastanawiając, podjęliśmy decyzję. Bardzo zainteresował nas model Kross Hexagon JR. Rower ten od początku przypadł nam do gustu. Przede wszystkim, Kross to ceniona marka na rynku rowerów, czego byliśmy świadomi. Model Hexagon był odpowiedni do potrzeb naszego synka, co było kolejnym plusem. Dlatego też nie wahając się dłużej, zdecydowaliśmy się na zakup tego modelu rowerka. Nie mogliśmy doczekać się przyjazdu kuriera, który miał nam dostarczyć prezent dla naszego dziecka.

Kiedy nadszedł dzień urodzin naszego dziecka, byliśmy z żoną bardzo podekscytowani. Rower mieliśmy już złożony, dekorując go dużą kokardą. Widząc reakcję naszego synka na rower Kross Hexagon, byliśmy szczerze wzruszeni. Syn niezwykle się ucieszył, długo nas przytulając i dziękując za ten prezent. Szybko umówiliśmy się na wspólną, rodzinną wycieczkę rowerową.

O Autorze: Nikola Duda