Jako osoba odpowiedzialna za zarządzanie kadrą w mojej firmie, wiem jak ważne jest podnoszenie kwalifikacji pracowników. Aspekt ten stał się szczególnie istotny w momencie gdy firma połączyła się z inną, działającą na terenie Wysp Brytyjskich. Jak się okazało znajomość języka angielskiego stała się wymagana na praktycznie każdym szczeblu, w związku z czym trzeba było poszukać profesjonalnej pomocy.

Kursy języka angielskiego dostosowane do firm

angielski dla firm warszawaMuszę przyznać, że jeżeli chodzi o angielski dla firm Warszawa oferuje bardzo wiele rozwiązań. Nam przede wszystkim zależało na efektach, dlatego zdecydowaliśmy się na ofertę w której lekcje odbywały się kilka razy w tygodniu. Ponieważ kierownictwo nie przeznaczyło na ten cel zbyt wysokiego budżetu, to konkurencyjna cena usługi stała się zdecydowanym atutem. Dodatkowo istniała możliwość, że oddelegowany nauczyciel języka dojeżdżał do siedziby firmy, w związku z czym nie było żadnego problemu ze znalezieniem miejsca na lekcje. Jak się okazało oferta przewidywała również zajęcia z tak zwanym native speakerem, czyli osobą dla której język angielski był językiem ojczysty. Dzięki temu, gdy do naszej firmy przyjechały osoby z Anglii nie było żadnych problem z komunikacją. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak wspaniałych efektów w tak krótkim czasie. Jak się okazuje profesjonalna nauka to jeden z ważniejszych czynników, jeżeli chodzi o odniesienie sukcesu w dziedzinie nauki języka.

Decydując się na nawiązanie współpracy z osobami organizującymi kursy językowe dla firm, szczególnie zależało mi na szybkich efektach. Dodatkowo nauka gramatyki i słówek w niczym nie przypomina prawdziwej konwersacji, w związku z czym moim zdaniem bardzo dużo dały nam zajęcia z rodowitym anglikiem. Serdecznie polecam usługi tego typu.

 

O Autorze: Irena Sikor