Zbliżały się urodziny mojej mamy. Postanowiłam przygotować z bratem dla niej niespodziankę. Wiele zawdzięczamy naszej mamie. Zawsze możemy na niej polegać. Dzięki niej mamy dobre wykształcenie. Od jakiegoś czasu już z nią nie mieszkamy a mama pomaga nam przy dzieciach. Chcieliśmy z bratem żeby te okrągłe sześćdziesiąte urodziny były dla niej wyjątkowe. 

Zakupiliśmy zabieg kosmetyczny dla mamy

zabiegi kosmetyczne katowiceZdecydowaliśmy się na wyprawianie urodzin dla mamy w restauracji. Mama zupełnie nic nie wiedziała. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę i znajomych. Wszyscy przybyli i nikt się nie wygadał więc mama była bardzo zaskoczona. Dostała sporo prezentów i kwiatów. Obiad w restauracji był pyszny. mama była nam wdzięczna za taką wspaniałą niespodziankę. My po imprezie przekazaliśmy mamie prezent od nas. Za zabieg kosmetyczny mama umówiła się indywidualnie. Zabiegi kosmetyczne Katowice musza być dostosowane do skóry danego pacjenta. Wykupiliśmy bon i kosmetyczka sama miała zaproponować mamie odpowiednie zabiegi w danej kwocie. Nie chcieliśmy nic narzucać a zależało nam żeby mama była zadowolona i żeby zabieg był idealnie dopasowany do jej potrzeb. Kosmetyczka miała doświadczenie i mama wyszła z salonu zrelaksowana i oto nam chodziło. Zależało nam na prezencie, z którego ona skorzysta. Sama wiem jak kobiety reagują na takie małe przyjemności. Oczywiście trzeba wybrać dobre miejsce i kosmetyczkę która zna się na swojej pracy.

My wybraliśmy dla mamy miejsce, z którego ja osobiście korzystam. Mam pełne zaufanie do pani Klaudii. Ona jest dobra w swojej pracy. Zawsze doradzi i podpowie jak właściwie pielęgnować skórę. Mama młodo wygląda i jej skóra jest zadbana chociaż nie używa specjalnie dużo kosmetyków ani maseczek. Jednak od czasu do czasu każdemu należy się chwila relaksu.

O Autorze: Irena Zając