Co jakiś czas każdy robi przegląd szafy z ubraniami. Zazwyczaj ma to miejsce na wiosnę czy jesień, kiedy zbliża się pora zmiany odzieży z zimowej na letnią lub z letniej na jesieno – zimową. W trakcie przeglądania zawartości szafy zawsze znajdą się rzeczy, które leżą na dnie od dłuższego czasu z nadzieją, że figura wróci do tej sprzed roku, lub np. do których mamy duży sentyment i szkoda ich wyrzucać.

Markery do tkanin dadzą nowe życie

dobre markery do tkaninKażde ubranie bądź materiał może znaleźć nowe zastosowanie. Wystarczy zaopatrzyć się w dobre markery do tkanin, które można kupić w wielu sklepach dla artystów i użyć odrobiny wyobraźni. Dzięki kolorowym pisakom można na starej bawełnianej koszulce lub bluzie umieścić śmieszny obrazek, lub napis, a przedmiot nabierze od razu nowego, niepowtarzalnego wyglądu i charakteru. Można w ten sposób stworzyć wyjątkowy i oryginalny prezent znajomym lub rodzinie, np. z okazji urodzin. Własnoręcznie ozdobiona koszulka, torba na zakupy, poszewka na pościel z pewnością sprawią wiele radości obdarowanemu. To również dobra alternatywa na zajęcia z małymi dziećmi, którymi akurat się opiekujemy – czy to swoimi, czy np. w przedszkolu lub punkcie całodniowej opieki nad dziećmi. Dzięki dużemu wyborowi dostępnych na rynku markerów i farb można rozwinąć własny biznes lub sprawić komuś oryginalny i niepowtarzalny prezent.

Chcąc rozwinąć swój talent, zrobić coś z niczego, znaleźć interesujące i rozwijające zajęcie dla najmłodszych, warto sięgnąć po markery do tkanin i używając swoich zdolności wizualno – artystycznych zabawić się w tworzenie śmiesznych grafik i napisów na różnych przedmiotach. Można w ten sposób np. ozdobić stary piórnik i nadać mu w ten sposób nowe życie i cieszyć się zainteresowaniem rówieśników.

O Autorze: Sebastian