Ostatnio w moim mieszkaniu nagle zgasło światło. Próbowałam włączyć bezpieczniki, ale okazało się, że to nic nie zmienia. Prądu nadal nie było. Ponieważ u sąsiadów wszystko działało, jak należy zdecydowałam się zadzwonić po elektryka. Bardzo szybko okazało się, że po prostu przeciążyłam instalację w swoim mieszkaniu. Teraz miałam już tylko jedną opcję.

Elektryk szybko wymienił instalację elektryczną

wymiana instalacji elektrycznejOkazało się, że konieczna jest wymiana instalacji elektrycznej. Na szczęście elektryk, który przyjechał do mnie mógł się tym zająć. Miał on szybkie terminy, co było dla mnie bardzo ważne w tej sytuacji. Nie chciałam zostać bez prądu w mieszkaniu dłużej niż to konieczne. Elektryk od razu napisał mi ile, i jakich materiałów musze kupić i już dwa dni później zjawił się u mnie w mieszkaniu i zabrał się do pracy. Muszę przyznać, że wymiana instalacji w moim mieszkaniu poszła mu o wiele szybciej niż się spodziewałam. Najpierw skuł ściany i wyciągnął przepalone kable, a następnie położył nowe, mocniejsze niż wcześniejsze i wysokojakościowe. Zapewnił mnie on, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat na pewno nie trzeba będzie ich wymieniać. Przy wymianie posługiwał się najwyższej jakości narzędziami, dlatego ściany nie zostały zbytnio uszkodzone i później wystarczyło je zatynkować oraz pomalować. Byłam bardzo zadowolona z jego usług.

Tym bardziej, że oferował on wymianę instalacji elektrycznej w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. W ciągu kilku dni skończył swoje prace związane z układaniem kabli w ścianach oraz zamontował odpowiednie bezpieczniki. Wszystko działało jak należy. Dostałam od niego również szkic tego, gdzie leżą kable w ścianach, żebym przypadkowo nie przerwała kabla, gdybym chciała na przykład, powiesić obraz na ścianie.

O Autorze: Krystian