Prezes naszej firmy to fajny i młody człowiek. Można do niego zgłosić się z każdym problemem i pomoże. Dba on o wszystkich pracowników i zawsze nas nagradza oraz organizuje różne wyjazdy, które zawsze scalają wszystkich pracowników.

Wszyscy pracownicy byli zadowoleni z wyjazdu integracyjnego

wyjazd integracyjny GdyniaW każdy pierwszy poniedziałek miesiąca odbywa się w naszej firmie zebranie, na którym ogłaszane są targety oraz ogłoszenia. Tym razem dowiedzieliśmy się, że będzie organizowany wyjazd integracyjny Gdynia i czeka na nas mnóstwo atrakcji. Cieszyliśmy się, ponieważ każdy już był przemęczony i potrzebował jakiegoś relaksu a takie wyjazdy zawsze na nas pozytywnie wpływają. Od razu zarezerwowałem sobie weekend na ten wyjazd integracyjny Gdynia i nie robiłem żadnych planów. To bardzo ważne wydarzenie dla nas wszystkich. Wszyscy pracownicy wyrazili chęć uczestniczenia w tej imprezie, tylko parę osób nie dało rady, ale mieli ważne powody. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to od razu wiele się działo. Zorganizowany został tor przeszkód oraz zabawa w podchody. Wszyscy się świetnie bawiliśmy. Wygrana drużyna dostała skrzynkę piwa, którą wypiliśmy przy ognisku. Wieczorem była impreza z tańcami i każdy wybawił się za cały ciężki rok. Każdy był zadowolony z tego wyjazdu, ponieważ przez cały czas coś się działo i było mnóstwo zabawy. Prezes sam wszystko zorganizował i dlatego zapewne tak profesjonalnie wszystko zostało zorganizowane. Następnego dnia również było kilka ciekawych zabaw dla wszystkich uczestników.

Dzięki temu wyjazdowi naładowaliśmy baterie i możemy dalej pracować. Teraz to na pewno każdy uzyska lepsze wyniki sprzedażowe a na to właśnie liczy prezes. Nikt nie chce go zawieść, ponieważ wyjazd był na prawdę rewelacyjny. Bawiłem się świetnie.

 

O Autorze: Tadeusz Walczak