Nie każda firma potrafi wyprodukować tak dobre klocki hamulcowe jak EBC. W tym momencie, można śmiało stwierdzić, że należą one do najlepszych klocków hamulcowych do samochodów. Ich wielkim walorem jest jakość, ale równie ważna jest relatywnie niska cena. 

Przyjrzyjmy się klockom hamulcowym EBC 

klocki ebc yellowFirma EBC, to jedna z najlepiej rozwijających się polskich marek, działających w branży motoryzacyjnej. Na polskim rynku działa już od ponad piętnastu lat i z powodzeniem eksportuje swoje produkty do innych krajów. Firma jest godna zaufania i dokłada wszelkich starań żeby usatysfakcjonować klienta. Klocki EBC Yellow to propozycja nie dla każdego samochodu. To klocki produkowane z wysokiej jakości materiału ciernego, stworzonego na bazie włókna aramidowego. Co z kolei zapewnia bardzo dużą skuteczność klocków, zarówno przy niskich, jak i wysokich temperaturach, powstających w wyniku wielokrotnych, nagłych hamowań z dużych prędkości. EBC Yellow nie wymagają rozgrzania, a wysoka temperatura agresywnej jazdy, jedynie zwiększa ich skuteczność. Yellow możemy nabyć w firmowym sklepie internetowym EBC, jak również u autoryzowanych dystrybutorów marki. Tylko wtedy mamy gwarancję, że trafia do nas produkt oryginalny i sprawdzony. Nie dajmy się nabierać na tanie podróbki EBC, a nie jest na nie trudno trafić na popularnych serwisach aukcyjnych. Tylko oryginalne EBC Yellow są wykonane z włókien aramidowych, które są istotą tego modelu. Warto też wspomnieć, że klocki hamulcowe Yellow, w porównaniu do konkurencji, są naprawdę tanie.

EBC jest firmą, która na produkcji klocków hamulcowych zna się prawie jak nikt. To jeden z głównych polskich producentów, których produkty trafiają na wiele zagranicznych rynków zbytu. To firma, która jeszcze raz nas zaskoczy.

O Autorze: Łukasz