Zbliża się lato wielkimi krokami. Ja jak zwykle obiecałam sobie, że już od nowego roku zacznę się odchudzać by na wakacje cieszyć się wspaniałą figurą. Jednak tak jak zwykle przeciągałam to wszystko tak, że jest już wiosna a ja jak zwykle nic nie zrobiłam.

Wydajne ćwiczenia z trenerem

trener osobisty warszawaMiałam zaplanowane wspaniałe wakacje i teraz ze wszystkich sił chciałam schudnąć. Nie wiedziałam tylko jak mam to zrobić. Zaczęłam od zapisania się na siłownię. Jednak gdy tam weszłam nie wiedziałam za bardzo jak mam ćwiczyć żeby mój trening był efektywny i żeby udało mi się uzyskać upragnioną sylwetkę. Widziałam, że jest tam trener osobisty warszawa i dlatego postanowiłam z nim porozmawiać. Był to bardzo sympatyczny pan, który widać było, że ma bardzo dużą widzę na temat ćwiczeń. Postanowiłam więc skorzystać z jego usług. Trener ułożył dla mnie plan treningowy, które miałam się ściśle trzymać. Na początku pokazywał mi też jak wykonywać poszczególne ćwiczenia bo okazało się, że nawet to robię źle. Dzięki temu, że miałam ten plan i trenera byłam jeszcze bardziej zmotywowana. trener podpowiedział mi też z jakich produktów powinnam teraz zrezygnować. Także mogę powiedzieć, że poprowadził mnie też pod kątem diety. Byłam zmęczona po treningach ale tym samym też i bardzo zadowolona. Czułam, że moje ciało zaczyna się zmieniać i bardzo mnie to cieszyło. Nie pamiętam kiedy byłam tak z siebie dumna. Po jakimś czasie trener dodał mi jeszcze trochę trudniejszych elementów po to żeby efekty były widoczne jeszcze szybciej. 

Najbardziej cieszyłam się z tego, że w końcu zniknęła mi ta oponka na brzuchu, którą miałam od czasu ciąży. A nie mogłam się jej pozbyć różnymi sposobami. Z tygodnia na tydzień wyglądałam coraz lepiej. Aż doszło do tego, że nie mogłam się doczekać kiedy pokażę się znajomym w kostiumie kąpielowym.

O Autorze: Marianna Kaczmarek