Nasiona o nazwie Haze lub Amnesia Haze, należą do najlepszych odmian marihuany siewnej. Pozwalają na osiągnięcie wyjątkowo obfitych, wspaniałych zbiorów marihuany. Ich zaletą jest fakt, że nadają się zarówno do uprawy wewnątrz – indoor, jak i w warunkach naturalnych, zewnętrznych. W obu przypadkach można liczyć na krótki okres wegetacji i wyjątkowo bujny wzrost.

Odmiana marihuany Haze do hodowli wewnętrznej i zewnętrznej

nasiona hazeHodowle liczą na szybki wzrost marihuany. Ten jest możliwy dzięki zastosowaniu wyjątkowo mocnych nasion o specjalnym genotypie. Nasiona haze pną się ku górze wyjątkowo szybko. Pierwsze listki gotowe są do zbiorów w zaledwie trzy miesiące. klasyczny okres oczekiwania na wzrost wynosi około dziesięciu tygodni. To zapewnia hodowcom profesjonalnej marihuany szybkie zyski z plantacji. Haze nazywane są także Amnesia Haze. To pełna nazwa wyjątkowych sadzonek. Wzrost w warunkach zewnętrznych, outdoorowych, to nawet dwa metry. W szklarniach i wewnętrznych plantacjach można uzyskać nieco mniejsze rośliny, dochodzące do półtora metra. I tak są to bardzo dobre osiągi. Liczy się bowiem nie tylko wysokość konopi, lecz także bujne liście, soczysto-zielone pędy marihuany siewnej. Nasiona Haze to odmiana popularnej, wręcz kultowej Sativy. Znane są na całym świecie i posiadają liczne grono amatorów i stałych zwolennikach. Nasiona haze uprawiane są powszechnie w Holandii lecz można je kupić i hodować także w Polsce.

Wśród odmian nasion konopnych, odmiana Amnesia Haze, należy do czołowych produktów. Rośnie wyjątkowo szybko i pozwala na uzyskanie wyjątkowo dobrych zbiorów. Nadaje się do uprawy pod lampą oraz w warunkach naturalnych, outdoorowych. Cena jest wyjątkowo dobra, zważywszy na plony, jakich można się spodziewać po tych nasionach marihuany.

O Autorze: Paweł Kolarski