Od wielu lat walczę z silnym bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przez ból który nasila się wieczorami nie mogę spokojnie zasnąć. Niestety ból kręgosłupa kończy się wieloma bezsennymi nocami. Próbowałam już wielu sposobów jednak żaden nie był skuteczny.

Materac z gryki

materac z łuską grykiMoje problemy z bólem i bezsennymi nocami skończyły się w momencie gdy spotkałam się przypadkiem ze znajomą. Obie robimy zakupy w tym samym sklepie spożywczym i to właśnie tam się spotkałyśmy. Rozmowa tak się rozwinęła że zaprosiłam ją do siebie na kawę. Właśnie na tym spotkaniu dowiedziałam się że mogę pożegnać się ze swoimi dolegliwościami raz na zawsze. Na początku byłam sceptyczna jednak pamiętałam jak często znajoma narzekała na silne bóle migrenowe. Bóle miała tak silne że nie była w stanie przez cały dzień ruszyć się z łóżka. Dopiero gdy mąż zakupił do ich sypialni materac wypełniony oczyszczoną łuską gryki jej problemy się skończyły. Naturalny materac nadaje się dla każdego nie tylko dla osób cierpiących na różne schorzenia, ale również dla tych którzy chcą im zapobiegać. Materac z łuską gryki zapewnia podparcie kręgosłupa, delikatnie masuje całe ciało co wpływa na lepsze krążenie krwi. Materac jest również odpowiedni dla dzieci i alergików gdyż nie pochłania kurzu i zapobiega rozwojowi groźnych bakterii i roztoczy. Dobrze wysuszona gryka nie pleśnieje, nie jest atakowana przez pasożyty, a w materacu zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Znakomicie sprawdza się u ludzi z odleżynami. Materac dzięki odpowiedniej cyrkulacji uniemożliwia nadmierne pocenie się ciała. Materac dopasowuje się do kształtu naszego ciała i łuski przemieszczają się wraz z nami podczas snu. Zachęcona przez znajomą kupiłam materac również dla siebie. 

Po kilku tygodniach spania na naturalnym materacu zauważyłam u siebie znaczną poprawę. Kręgosłup boli mnie o wiele rzadziej i wstaje z łóżka zrelaksowana i wypoczęta. Oprócz kręgosłupa przestały boleć mnie stawy i zmniejszył się obrzęk w nogach. Każdemu znajomemu polecam teraz zakup takiego materaca.

O Autorze: Wiesław Bucik