Gdy moje dziecko zaczęło stawiać pierwsze kroki, wiedziałam że chcę aby zaczęło trenować jakieś sporty i mogło poznać jak najwięcej świata, w celu określenia i rozwijania swoich pasji. Dlatego zaczęłam szukać sposobów, aby mogło pobierać nauki określonych sportów już od najmłodszych lat. Byłam świadoma, że wiek minimalny to zwykle lat pięć, jednak wolałam być zorientowana w sytuacji.

Najlepsza szkółka narciarska

szkółka narciarska czarna góraMuszę przyznać, że moje poszukiwania okazały się bardzo udane, bowiem gdy tylko mój syn osiągnął odpowiedni wiek, miałam już listę polecanych szkółek i instruktorów, dzięki czemu od razu mogłam wysłać go do odpowiednich szkółek. Bardzo zależało mi, aby zaczął uprawiać jakiś sport zimowy, w związku z czym zdecydowałam, że najlepsza będzie szkółka narciarska Czarna Góra. Przede wszystkim szkółka cieszyła się bardzo dobrymi opiniami. Podobał mi się również fakt, że zapewniała naprawdę dobrą opiekę na stoku, dzięki czemu nie zdarzały się tam żadne wypadki. Szkółka każdego sezonu prowadziła kilka, bądź kilkanaście grup, w których podział był zależny od wieku i stopnia zaawansowania uczniów. Muszę przyznać, że już po kilku zajęciach było widać efekty, co bardzo dobrze świadczyło o działających tam instruktorach narciarskich. Muszę przyznać, że szkółka oferowała również bardzo dobre ceny, co było dodatkowym atutem. Serdecznie polecam tę szkółkę wszystkim, którym zależy aby ich pociechy szybko i bezpiecznie uczyły się jeździć.

Decydując się na wysłanie mojego syna do szkółki narciarskiej, zależało mi na znalezieniu takiej, która jednocześnie dobrze uczy i dba o bezpieczeństwo. Na szczęście udało mi się taką znaleźć. Musze przyznać, że sama zastanawiam się nad kursem dla dorosłych na poziomie zaawansowanym, gdyż szkółka zapewni mi najwyższy poziom nauki.

O Autorze: Marianna Kaczmarek