Wiele szwajcarskich marek produkujących zegarki swoją tradycją sięga XIX wieku. Jedną z najbardziej znanych marek jest Omega. Utożsamiana z elegancją, ekskluzywnością i majętnością marka znana jest na całym świecie już od ponad 100 lat. W swojej kolekcji posiada modele o tradycyjnym i eleganckim wyglądzie, przeznaczone dla ludzi biznesu i świata polityki, a także nowoczesne i sportowe egzemplarze wyposażone w dodatkowe funkcje przydatne podczas uprawiania sportów i spędzania wolnego czasu.

Ekskluzywny czasomierz Omega 

zegarki omegaNowoczesne zegarki Omega to klasa sama w sobie, zwłaszcza na nadgarstku eleganckiego i wysportowanego mężczyzny osiągającego sukces życiowy i zawodowy. Zegarki szwajcarskiego producenta stanowią również wyznacznik wysokiego statusu społecznego i majętności. Są pożądane we wszystkich kręgach społecznych ze względu na swoją klasę i niepowtarzalność. Najlepsze modele zegarków Omega wykonane są ze szlachetnych kruszców, a mechanizmy cechuje niezwykła dokładność chodu i skomplikowana budowa. Zegarki posiadają kwarcowe, a także automatyczne i mechaniczne mechanizmy oraz wysokiej klasy szafirowe szkła odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ceny uzależnione są od modelu i serii. Zegarki można kupić już za kilkanaście tysięcy złotych , a najdroższe modele, zwłaszcza limitowane serie, sięgają nawet do 100 000 zł. Do najbardziej znanych serii zaliczany jest przede wszystkim Seamaster, SpeedMaster, DeVille oraz Constellation.

Wśród wielu modeli są zarówno zegarki dla kobiet jak i mężczyzn. Kolekcje podzielone są na klasyczne i sportowe modele. Wszystkie zegarki sygnowane są charakterystycznym znakiem firmowym marki na tarczy, a także deklu zegarka. Wiele posiada dodatkowe sygnowanie na elementach bransolet, pasków i kopert zegarków. Wysokiej jakości komponenty i mechanizmy powodują, że zegarki są niezwykle funkcjonalne i trwałe.

O Autorze: Sebastian