Często zastanawiamy się co podarować komuś na prezent. Pomysłów przeważnie brak a to na co wpadniemy szybko okazuje się być już nieaktualne chociażby dlatego, że obdarowywany już większość rzeczy ma. Do tego dochodzi często ograniczony budżet i w taki oto sposób pozostajemy w kropce.

Metalowe tabliczki jako pomysł na prezent

tabliczki metaloweTabliczki metalowe to zdecydowanie oryginalny pomysł na prezent. Mogą one przybierać różne formy. Występować w postaci metalowych obrazków, które świetnie prezentują się na ścianie. Nadają unikalny klimat pomieszczeniu. Sprawdzają się jako nietuzinkowy wystrój do barów, lokali ale też mieszkań. Mogą mieć różne rozmiary. Przypominać plakat naszego ulubionego zespołu z koncertu sprzed 30 lat czy popularnego napoju lub alkoholu. Są także metalowe kalendarze w formie tabliczki z superbohaterem lub sceną z obrazu. Mogą być w postarzanym lub nowoczesnym stylu. A może tak zdjęcie ze starych dobrych czasów wykonane w tej technice w stylu retro? Z pewnością jest to ciekawa propozycja dekoracji wnętrza. Często umieszczane są na nich także cytaty, aforyzmy czy maksymy. Wybór motywów jest ogromny. Od klasycznych po zabawne. Ponad to możemy dzięki najnowocześniejszej technologi wygrawerować na nich dowolny napis czy wzór. Taki spersonalizowany prezent z pewnością będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Może być to dyplom, gratulacje, czy życzenia z okazji kolejnej rocznicy ślubu. Możliwości i wariantów jest naprawdę wiele. Każdy kto szuka w tej dziedzinie prezentu na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich.

Ten kawałek metalu jest wykorzystywany nie tylko jako dekoracja. Tabliczki metalowe znalazły także szerokie zastosowanie jako tablice informacyjne, tabliczki na drzwi czy tabliczki do postawienia na biurko. Nie masz pomysłu na prezent dla szefa? A może metalowa tabliczka na biurko z napisem BOSS?

O Autorze: dawidb